Ldnio LS32 Micro Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çift Katman ile Daha Dayanıklı

Esnemeye ve katlanmaya karşı daha dayanıklı hale getirilen hızlı şarj kablosu, duble katman korumalıdır. Kalitesini onaylamak adına pek çok hasar testinden geçerek güçlendirilmiştir.

Engelsiz Akım Hızı

Yoğun ve uzun kullanımlarda bile maksimum performans gösteren hızlı şarj kablosu, 2.4A veri iletimi sayesinde tüm yol boyunca kararlı ve güvenli şarj etmeye imkan verir. 

Beklentileri Karşılar

Farklı ihtiyaçlara uygun uzunlukta üretilen hızlı şarj kablosu, tam 1 metre uzunluğu ile konforlu bir kullanım sağlar.

2’si 1 Arada Şarj İletimi

Şarj ve veri aktarımını senkronize eden hızlı şarj kablosu, istikrarlı ve verimli süreçlerden geçerek yüksek hızda şarjı destekler.

Katlanması Kolay

Kopmalara ve bükülmelere karşı korumalı hızlı şarj kablosu, esneklik ve dayanıklılık kombinasyonuna sahiptir. Bu sayede kolayca katlayıp, istediğiniz her yere çantanızda götürebilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Üstün Kalite

Kaliteli alüminyum konnektör ile güçlendirilen hızlı şarj kablosu, dayanıklılığını sağlamak için ekstra hasar testlerinden geçerek sağlamlığını kanıtlamıştır.

Güçlü Materyaller

Kırılmayı ve yıpranmayı önlemek için dayanıklı konnektör kullanılan micro kablo, gelecekte oluşabilecek sorunları önlemek için genişletilmiş ve yükseltilmiş bakır kordon ile üretilir.

Enerji Verimliliği

Şarj verimliliği ve hızı önemli ölçüde iyileştirilen micro kablo, 2.4A hızlı şarj özelliğini destekler. Aynı zamanda cihaz şarj olmayı tamamladığında şarj etmeyi otomatik olarak keserek tasarruflu bir kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 1 metre
  • Bağlantı Tipi: Micro USB
  • Akım: 2.4A
  • Kullanım Tipi: Data ve Şarj Kablosu
  • MFI: Yok
  • Marka: LDNIO

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.