Baseus Cafule Special Edition 2m 1.5A iPhone Lightning Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Şarj Desteği ile Üstün Performans

Yüksek performansı ile öne çıkan Baseus Cafule Special Edition şarj ve data kablosu lightning konnektörüne sahip cihazları şarj etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı şarj desteğine sahip 1.5A kablo ile cep telefonu, tablet ve bilgisayar cihazlarını kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Net ve Kesintisiz Veri Aktarımı

Veri aktarımı konusunda son derece hızlı işlem yapmanıza yardımcı olan kablo, 480 Mbps hıza sahiptir. Büyük dosyaları kısa süre farklı cihazlara senkronize edebilir, net ve kesintisiz veri aktarımına kavuşabilirsiniz.

Hızlı Şarj Deneyimini Her Yerde Yaşayın

Kullanışlı tasarımı ile öne çıkan Baseus lightning şarj kablosunu evde, ofiste, dışarıda ve arabada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek hızda şarj deneyimini bilgisayara bağlayarak da yaşayabilirsiniz.

Kırılmaya Dirençli Alüminyum Başlık

Aşınmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı olarak geliştirilen başlıklar uzun ömür kullanım imkânı sağlar. Alüminyum materyallerden imal edilen kablo uçları, ultra sağlam yapısı sayesinde güvenli kullanım sunar. 


Koruyucu Fiber Örgülü Yapı

Şık tasarıma sahip şarj ve data kablosu, örgülü fiber kumaş kaplaması ile estetik duruş sergiler. Esnek yapıda tasarlanan dış kaplama ekstra koruma sağlayarak iç kabloları güvenli şekilde korur. Siyah renkte tasarlanan Baseus şarj kablosu, bükülme ve kırılma gibi olumsuz durumlara karşı dirençlidir.

Şarjdayken Rahat Kullanım Sunan Esnek Uçlar

Kablo bağlantı noktaları güçlendirilen şarj kablosu, PVC ile daha esnek ve dayanıklı olacak şekilde geliştirilmiştir. Esnek yapı şarj işlemi sırasında oyun oynama ve kullanımı daha konforlu hale getirir. 

Ekstra Uzun Kablo Boyu

İdeal kablo uzunluğu şarj ve veri aktarım işlemlerini rahatlıkla tamamlamanıza yardımcı olur. 2 metre uzunluğundaki kablo ekstra uzun yapısı sayesinde şarj işlemleri sırasında uygun priz arama sorununu ortadan kaldırır.

Pil Ömrünü Koruyan Akıllı Şarj Teknolojisi

Baseus Cafule Special Edition lightning şarj ve data kablosu geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisi donanımına sahiptir. Şarj işlemlerinde cihaza sabit akım sağlayan kablo, aşırı ısınma ve aşırı akım gibi sorunları engeller. Kısa devrenin önüne geçerek elektronik cihazların pil ömrünün korunmasına yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 2m
  • Güç Akımı: 1.5 A
  • Kablo Başlığı: Lightning
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data kablosu
  • Dış Yüzey: Fiber örgü ip
  • Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.