Mcdodo Bluetooth Fm USB Araç Şarj Kiti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mcdodo Araç Fm USB Bluetooth

Mcdodo CC-6880 FM Smart verici, USB veya AUX portu olmayan herhangi bir sürücüye faydalı olacak bir cihazdır. Arabanızdaki bir verici varken, boş bir telefon, tablet veya başka bir taşınabilir cihaz için endişelenmenize gerek yok. USB bağlantı noktaları sayesinde hızlı ve verimli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Bu ürünle ayrıca telefonunuzdan ve hatta bir USB çubuğundan müzik çalabilirsiniz. Çağrıları yanıtlayın ve reddedin, son numaraya yeniden bağlanın, frekansı değiştirin, şarkıları yönetin ve ses seviyesini ayarlayın - tümü tek bir verici ile.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.