Urbanears Plattan II Tove Lo Edition Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu Müzik

Urbanears Plattan II Kulaküstü Kablolu Kulaklık, klasikleşmiş olan Plattan modelinin geliştirilen yeni versiyonudur. 3D esnek yapısı ve rahat kulaklık yastıkları sayesinde gün boyu konforlu bir müzik keyfi sunar. Katlanabilir yapısı ile rahat taşınır ve yer kaplamaz.

30 Saatten Fazla Kablosuz Oynatma Süresi

Kablosuz dinleme hiç bu kadar özgürleştirici olmamıştı. 30 saatin üzerinde pil ömrüyle, tek bir defa şarj edip, günlerce müzik dinleyebilirsiniz.

Canlı Ses

Müziğinizin keyfini tam anlamıyla çıkarın. Daha hassas akustik ayarlama ve daha geniş bir frekans tepkisi için tasarlanan Plattan II Bluetooth, net, doğal ve sürükleyici bir ses deneyimi sunar.

Özellikler & Kutu İçeriği

Özellikler

  • Sürücü Tipi: 40 mm el yapımı sürücüler
  • Duyarlılık:106 dB SPL
  • Ağırlık:145 gram
  • Boyut: 14.3 x 14.5 x 7.39 cm
  • Bluetooth Aralığı: 10 metre
  • Çalma Süresi: 30 saat
Kutu İçeriği
  • Kullanım Kılavuzu
  • USB Şarj Kablosu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.