Ldnio MBT01 Tws Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bluetooth Kulaklıkla Her Yerde Kesintisiz Müzik

Kablosuz kulaklık teknolojisine yeni bir boyut kazandıran kulak içi kulaklık, günlük yaşamdaki tüm aktivitelerinizde yanınızda. Kesintisiz müziğin tadını doyasıya çıkarmak için hemen kulaklığınızı takın ve müziğin sesini açın!

Kulak İçi Kulaklık Teknolojisine Yeni Bir Soluk!

Şık dizaynı, ergonomik yapısı ve yüksek ses özelliğiyle Bluetooth kulaklık teknolojisine boyut atlatan kulaklık, sizi müziğinizle baş başa bırakıyor!

Gittiği Her Yere Müziğini Götürmek İsteyenler Seçimi

18 saate kadar çalma süresi, istediğiniz şarkıyı istediğiniz zaman atlayabilmenizi sağlayan donanımı ve ergonomik tasarımıyla Bluetooth kulaklık seçiminde A sınıf kalite!

Kesintisiz Müzik için; Ldnio Bluetooth Kulaklık

Müzikle aranıza hiçbir engel girmesin. Kulak içerisi konforu maksimum seviyeye ulaştırılmış, ergonomik dizaynı ile dikkat çeken Bluetooth kulaklık ile bambaşka bir müzik deneyimi.

İhtiyaç Duyduğunuz Her An Müziği Hissedin

Müziği yaşamının merkezine yerleştirenler için geliştirilmiş Bluetooth kulaklık ile artık tüm enstrümanların sesine hakim olabilirsin.

İletişimi Konfora Dönüştüren Kulak İçi Kulaklık

Günlük yaşamda telefon ile haberleşme trafiği yoğun olanlar için geliştirilmiş Bluetooth kulaklık, 18 saatlik çalma süresi, çağrı cevaplama ve reddetme özelliğiyle iletişiminizi konfora dönüştürüyor.

Kulaklık Teknolojisinde Ergonomik Dizayn

Kulaklık beklentilerinizi zirveye taşıyan Bluetooth kulak içi kulaklık, ergonomik dizaynı ve şık tasarımı ile sınıfının en iyisi!

Benzersiz Bir Müzik Deneyimine Davetlisiniz

Müzik dinlerken istediğiniz şarkıya anında geçiş yapabilme özelliğiyle rakiplerini geride bırakan kulaklık, sizi benzersiz bir müzik deneyimine davet ediyor.

Teknik Özellikler

  • 18 Saate varan çalma süresi
  • Çağrı cevaplama/reddetme, sonraki/önceki şarkıya atlama.
  • Kulak içi ergonomik tasarım
  • Renk: Beyaz
  • Bluetooth desteği olan çoğu ürünle uyumludur.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.