Samsung EO-EG920 Kablolu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konfor ve Ses Kalitesi

In-ear-Fit’in ergonomik tasarımlı kulaklık uçları ve kanat uçları sayesinde bu kulaklığı taktığınızda olağanüstü bir konforla karşılaşacaksınız. Hibrit tasarımı sayesinde kanal tipi kulak içi kulaklıkların tüm gürültü önleyici özellikleriyle birlikte kulak üstü kulaklıkların kullanım konforunu aynı anda yaşayabilirsiniz.

Berrak Sesler ve Zengin Baslar

Samsung akıllı telefonlarla kullanılması için optimize edilmiş In-ear Fit ile daha berrak ve daha zengin seslerin tadını çıkarın. 12 mm dinamik sürücüsü daha derin baslar ve daha dengeli bir ses sunar. Son teknoloji ürünü olan rüzgar sesini kesen malzemeden yapılmış olan mikrofon kasasına sahip In-ear Fit ile sesli çağrılarınızda yüksek kaliteli seslerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.