Skullcandy S2TVW Sesh Boost Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablolara Veda Edin

Bluetooth® teknolojisi ile her anlamda gerçek kablosuz kulaklık deneyimi sunan Skullcandy Sesh Boost S2TVW Bluetooth Kulaklık, en sevdiğiniz özelliklerin tümünü tek bir kulaklıkla size sunar.

Kusursuz Ses, En Portatif Halinde  

Tam anlamıyla yeni bir teknoloji kullanılan Skullcandy Sesh Boost S2TVW Bluetooth Kulaklık, en küçük ve en hafif seçeneklerden biri olmasıyla fonksiyonelliğin gelebileceği en portatif formu gösterir.

Tek Tuşla Yönetin

Skullcandy Sesh Boost S2TVW Bluetooth Kulaklık ile alışık olduğunuz tüm işlemleri yapabilmeniz için tek düğme yeter. Tek parmağınızla mikrofonu kullanın, çağrıları yanıtlayın, ses seviyesini veya müzikleri değiştirin.


Daha Az Gürültü İçin Tam Uyum    

Üç farklı boyutta konumlanan silikon jeller ile müziğin en saf halini korumak için gürültü yalıtımlı tasarımın keyfini çıkarmaya başlayın.

Tüm Gün Müzik Sizinle

İhtiyacınız olmadığı anlarda Skullcandy Sesh Boost S2TVW Bluetooth Kulaklık başlıklarınızı kutusuna yerleştirin ve 3 saatlik kullanım süresine ek olarak 7 saat daha kazanın, eklentiler arası dönüşümlü kullanımla toplamda 10 saate varan müzik keyfinin tadını çıkarın.

Asistanınıza Kolayca Ulaşın

Tek tuşla ve tek dokunuşla cihaz kontrolü sunan Skullcandy Sesh Boost S2TVW Bluetooth Kulaklık ile asistanınızı kolayca etkinleştirin ve en yoğun anlarda bile yol tarifinden sesli mesaj gönderimine kadar her işleme pratiklik kazandırın.

Koşulları Düşünmeden Anı Yaşayın

IP55 dayanıklılık standartlarına sahip şekilde dizayn edilen Skullcandy Sesh Boost S2TVW Bluetooth Kulaklık ile sıcak havalarda teri, serin havalarda yağışları veya hareket dolu anlarda tozu sorun etmeksizin güvenle kullanıma devam edebilirsiniz.

Özgün Stil

Üstün teknik özelliklerinin ve güven veren kullanım ömrü uzunluğunun yanı sıra stil sahibi görünümüyle de fark yaratan Skullcandy Sesh Boost S2TVW Bluetooth Kulaklık, yansıttığınız tercihlerinizle tüm dikkatleri çekmek istediğiniz her an yanınızda.

Teknik Özellikler

 • Bluetooth kablosuz teknolojisi
 • Frekans Tepkisi: 20Hz – 20KHz
 • Empedans: 16 Ohm ±%15
 • Ağırlık (gr): 59.5
 • Nominal Güç: 3mW
 • Maksimum Güç: 5mW
 • Şarj Süresi (saat): 1,5
 • 10 saat pil ömrü
 • Sürücü Çapı: 6mm
 • IP55 ter, su ve toza dayanıklı
 • Mikrofon, çağrı, parça ve ses kontrolü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.