Skullcandy Riff On Ear S5PXY Mikrofonlu Kablolu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Rahatlık

Tasarım ve test süreçlerinin tamamında yüzlerce saat harcayan ve her biri müzik tutkunu olan mühendisler tarafından geliştirilen Skullcandy Riff On Ear S5PXY mikrofonlu kulak üstü kablolu kulaklık, hareket halinde olduğunuz anlara özgü şekilde geliştirilmiş bir rahatlığa sahiptir. Üstün rahatlık sunan tasarımla macera dolu saatlerde kesintisiz müzik keyfini deneyimlemeye devam edebilirsiniz.

Ultra Dayanıklı Kafa Bandı

Herkes için tam uyumluluk gösteren kafa bandının ultra dayanıklı yapısı sayesinde koşullar ne olursa olsun malzeme kalitesine güvenerek hareket edebilir ve müzik keyfinin eşlik ettiği tüm hareketlerinizde özgürlüğü hissedebilirsiniz.

Rafine Akustik

Skullcandy Riff On Ear S5PXY kulaklık, ruhunuzdaki sözlerin yansımasından içinizde hissedeceğiniz baslara kadar benzersiz bir müzik deneyimi için özel olarak tasarlanmıştır. Akustik açısından hassasiyetle hesaplanan kulaklığınızla dış ortam gürültüsünü engellemeye yönelik yüksek mühendislik çalışmalarının farkını keşfedebilirsiniz.

Dahili Mikrofon

Telefon aramaları veya online görüşmeler için geliştirilen dahili mikrofon eklentisi sayesinde en aktif anlarda dahi hız kesmeden iletişiminize devam edebilirsiniz. Sesi iletme ve yalıtarak aktarma konusunda beklentileri sonuna kadar karşılayan özel dahili mikrofon ile tüm arama ve görüşmelerde yüksek kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Çağrı ve Takip Kontrolü

Skullcandy Riff On Ear S5PXY mikrofonlu kulaklık, kulaklığınızı taktığınız anda kullanılabilir olan mikrofonla desteklenen şekilde, müzik dinlemeden aramalara sorunsuz bir geçiş imkanı sunar. Oyun içi konuşmalar ve telefon görüşmeleri yapmak için kullanılabilen avantajlı tasarım, sesli komutlar aracılığıyla akıllı ürünleri kolayca kontrol edebilme rahatlığı sağlar.

Düz Katlanabilir Tasarım

Yanınızda taşımak istediğiniz her anda hızlıca, düz ve kompakt bir şekil alacak şekilde katlanarak en küçük çantalara dahi güvenle yerleştirilebilecek bir form kazanan Skullcandy Riff On Ear S5PXY, pek çok açıdan desteklenen kolay taşınabilme özelliğini düz katlanabilir tasarımıyla en üst seviyeye çıkarır.

Arttırılmış Hafiflik

Rahatlığını hafifliği ile destekleyen Skullcandy Riff On Ear S5PXY kulak üstü kulaklık, uzun süreli kullanımda dahi kendini hissettirmeyen ideal ağırlığı sayesinde kolay taşıma imkanını maksimum konforlu kullanım özelliği ile bir arada sunar.


Çok Yönlü Kullanım

Farklı akıllı ürünler ve elektronik cihazlarla kolayca entegre olmasıyla hem müzik dinleme hem görüşmeler için rahatlıkla kullanılabilir. Çok yönlü kullanım amaçlarına uygun teknik özellikleri sayesinde hem müzik hem iletişim deneyimlerini optimum kalite seviyesine getirir.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak
  • Ses Basıncı Seviyesi (1mW @ 1KHz pembe gürültü): 98dB @ 1kHz
  • Kablo: 1.2m 3.5mm AUX Kablo
  • Empedans: 32 ohm
  • Sürücü Çapı: 40mm
  • Frekans Tepkisi: 20Hz - 20KHz
  • Toplam Harmonik Bozulma: <% 1 (1mW / 500Hz)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.