Muicho Coolpod Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Kablosuz Kulaklık

Muicho Coolpod, kablosuz bağlantı sağlayan Bluetooth 5.0 teknolojisi ile çalışır. Kablosuz bağlantı ve kulak içi kulaklık tasarımı yürüyüşte, ofiste, sporda ve yolculuklarda hareketlerinizi kısıtlamamadan görüşme yapmanızı ve müzik dinlemenizi sağlar. Aynı zamanda Bluetooth teknolojisi, kulaklığın saniyeler içerisinde cep telefonuyla eşleşmesini sağlar. Bu durum da kesintisiz iletişim ve konforlu kullanım sunar.

Kaliteli Ses Aktarımı

Kablosuz kulak içi kulaklık, 10 mm’lik sürücüleri sayesinde sesi net şekilde iletir. Kulaklığın dahili mikrofonu, telefon görüşmelerinizi kaliteli şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Pratik Kullanım Sunan Dokunmatik Kontrol

Mobil cihazlarınızla eşleştirdiğiniz Muicho, dokunmatik kontrol teknolojisiyle çalışır. Kulak içi kulaklığın panelinin üzerine dokunarak aramalarınızı cevaplayabilir, sonlandırabilir veya müzik dinlerken bir sonraki şarkıya rahatlıkla geçebilirsiniz.

Master Slave Özelliği

Kablosuz kulaklığın master slave özelliği sayesinde ürünü, dokunmatik panelin yanı sıra kulaklığın üzerine dokunarak da çalıştırabilirsiniz. Bununla birlikte Muicho’nun tek çalışma özelliği de bulunur. Bu özellik sayesinde iki kulaklıktan sadece birisini kullanabilirsiniz.

TYPE C Şarj Bağlantısı

Muicho Coolpod’un şarj kutusu TYPE C şarj bağlantısı ile çalışır. TYPE C şarj bağlantısı özelliği cihazı bilgisayar, powerbank veya herhangi bir şarj adaptörü kullanarak şarj etmenizi sağlar. Bu sayede kulaklığınızı her yerde rahatlıkla şarj edebilirsiniz

Uzun Pil Ömrü ile Kesintisiz Müzik Keyfi

Muicho 40 mAh bataryası sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Kulaklığın çalma ve konuşma süresi 5, bekleme süresi ise 280 saattir. Cihazın pilinin yüzde 100 seviyeye erişmesi için yaklaşık 1,5 saat şarj etmeniz yeterlidir. Ürün pil seviyesi azaldığı takdirde dokunmatik panelin üzerinde ortaya çıkan zayıf pil göstergesiyle sizi haberdar eder.

Konfor Sağlayan Ergonomik Tasarım

Muicho Coolpad kulaklık, ergonomik sağ ve sol panel tasarımı sayesinde kullanım sırasında sizi rahatsız etmez. Hafifçe dokunmatik olarak kontrol edildiği için kulağınıza herhangi bir baskı yapmaz. Kulakla uyumlu şekilde üretilen paneller, kulaklığın kullanım sırasında düşmesini engeller.

Sıra Dışı ve Şık Görünümüyle Muicho

Muicho modern tasarımı ile şık bir görünüm sunar. Renkli ve sıra dışı tasarımı, kulaklık deneyimini daha keyifli hale getirir.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth Sürümü : 5.0
  • TYPE C Bağlantı
  • Konuşma Süresi: 5 Saat
  • Bekleme Süresi: 280 Saat
  • Şarj kutusu pili : 380 mAh
  • Şarj süresi : yaklaşık 2 Saat
  • Kulaklık Bataryası : 40 mAh
  • Çalma Süresi: 5 Saat
  • Pil gösterge simgesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.