Ugreen Yapışkanlı Kablo Düzenleyici 2 Adet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çalışma Ortamınızı Tertipleyin

Ugreen yapışkanlı kablo düzenleyici; masanızı, ofisinizi, evinizi ve aracınızı düzenli hale getirmek için uygundur. Bu sayede karışıklığa sebep olan kablolarınızı artık düzenli ve sabit bir şekilde masanızda, çalışma ortamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uygunluk

Arkasındaki yapışkanı sökerek temiz ve düz yüzeylere sağlam bir şekilde sabitleyebileceğiniz yapışkanlı kablo düzenleyici; 5 mm'den daha küçük USB, cep telefonu, TV, ses ve kulaklık kabloları için uygundur.

Özellikler

  • Marka: Ugreen
  • Çap: 5 mm'den Küçük Kablolar
  • Uzunluk: 10 cm
  • Uyumluluk: USB Kabloları, Güç Kabloları, Cep Telefonu Şarj Kabloları, Ses Kabloları, Kulaklık

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.