Ugreen Kablo Düzenleyici Cırt Band 2 Metre

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanışlı

Ugreen kablo düzenleme bandı, dağınık kablolarınızı bir arada tutmak için uygundur. İhtiyacınıza göre farklı uzunluklarda kesebilir veya tek parça olarak kabloları toplayabilirsiniz. Bu sayede 20 mm genişliği ve sağlam malzeme yapısı ile kablolarınız daha sabit durur.

Pratik

Ağ hatları, ses ve video kabloları, veri ve şarj kablosu gibi her türlü kabloyu bağlamak için Ugreen cırt bantlı kablo düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Uzunluk: 2 Metre
  • Genişlik: 2 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.