Ttec 2ECR45 Airglass Edgecolor iPhone 11 Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2021
RENK

ÖZÇAĞRI İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ BİLGİSAYAR KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET-104242

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Ekranı Kaplayan Tasarım

Ttec 2ECR45 ekran koruyucu, kırılmaz temperli cama sahip olan yüzeyi ile cep telefonunuzun tüm ekranını tamamen kaplar. Yüzey özellikleri ve tasarımı sayesinde darbelere ve çizilmelere karşı telefonunuzu maksimum seviyede korur.

Dokunmatik Hassasiyetini Engellemeyen Yüzey

Ttec özel tasarımı sayesinde telefonunuzun dokunmatik hassasiyetini engellemez. Tasarım özellikleri, telefonunuzu herhangi bir aksesuar entegre etmeden kullanıyormuş hissini yaşamanızı sağlar.

Ultra İnce Yapı

Ekran koruyucu, maksimum koruma özelliklerine rağmen 0.33 mm inceliği ile kolaylık sağlar. Telefonunuzu ekstra bir ağırlık hissi yaşamadan korumanıza yardımcı olur.

Nanometrik Oleofobik Yüzey

Airglass Edgecolor nanometrik oleofobik yüzeye sahiptir. Yüzey özelliği ve birinci sınıf materyalleri sayesinde ekran koruyucunun üzerinde parmak izi kalmaz. Bu durum, telefonunuzun şık görünümünün korunmasına da yardımcı olur.

Tamamen Şeffaf Materyal

Ekran koruyucu tamamen şeffaf materyallerle üretilmiştir. Şeffaf materyali ile görüntü kalitesinin ve ekran parlaklığının azalmasını engeller.

Özel Köşeli Sistem

TTEC, İPhone 11 cep telefonunun tasarımıyla tamamen uyumlu olacak özel köşeli sistemle tasarlanır. Özel köşeli sistem çantanızda veya cebinizde telefonunuzu taşırken, eşyaların ekrana takılarak temperli camın kenarlarının kalkmasını engeller. Ekranı tamamen saran köşeli tasarımı sayesinde ekran koruyucu hava alarak potluk yapmaz.

Kaygan Yüzey

Ekran koruyucunun yüzeyi, üstün özelliklerinin yanı sıra cep telefonunun ekranı kadar kaygan olan yüzeyi ile dikkat çeker. Kaygan yüzeyi telefonda oyun oynarken, mesajlaşırken veya günlük işleriniz sırasında kolaylık sağlar.

Çekim Kalitesini Koruyan Tasarım

Ttec Airglass Edgecolor, cep telefonunuzun tüm yüzeyini sararken ön kameranızın açık kalmasını sağlar. Bu durum da selfie çekerken görüntü kalitesinde herhangi bir sorun yaşama ihtimalini ortadan kaldırır.

Özellikler

  • Marka: TTEC 
  • Model: Airglass EdgeColor 
  • Uyumluluk: İPhone 11 
  • Ürün Ağırlığı: 40 gram 
  • Ürün Boyutları: 120 x 6.5 x 1.5 cm 
  • Malzeme: Temperli cam

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.