Casper Excalibur CAN.15.6-EX

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

CASPER BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenlik Önceliğimiz

İlk kez geliştirilen, elde rahat taşımayı sağlayan özel kulp tasarımı ve yumuşak elcik sayesinde çanta taşımak eğlenceli hale geliyor. Omuzdan kaymayı engelleyen güvenlik kilidi sayesinde en zor koşullarda bile çantanız ve eşyalarınız güvende.

İtalyan Tasarımı, Dünya Standartlarında Üretim Kalitesi

İtalyan moda anlayışının şık çizgileri ile şekillenen bir tasarım ile tarzın da konforun da hep yüksek. Üretiminde yüksek kalite standartlarının uygulandığı Excalibur Oyuncu Çantası uzun yıllar şeklini ve sağlamlığını korur.

Çok Fonksiyonlu, Geniş Hacimli Tek Göz

Excalibur Oyuncu Çantasının çok geniş iç hacmini destekleyen, çok fonksiyonlu geniş tek göz ile daha fazla eşyaya daha kolay ulaşabileceksin. Bilgisayar taşımak dışında günlük kullanım için de geniş hacimli göz fonksiyonu ideal.

Elde Rahat Taşımayı Sağlayan Özel Kulp

Excalibur Oyuncu Çantanı elinde taşımak istediğin zamanlarda da konfor seninle. Uzun süreler elinden kaymadan, sağlıklı ve rahat bir tutuş sağlayan özel kulp seni bekliyor.

Omuzdan Kaymayı Engelleyen Güvenlik Kilidi

İçine hassas bilgisayarını ve en değerli eşyalarını koyacağın Excalibur Oyuncu Çantasını, omuzdan kayıp düşme riski olmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Özel güvenlik kilidi ile koşarken bile çantan omzunda, eşyaların güvende.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.