Ugreen Cat8 S-FTP RJ45 Ethernet Kablosu 5 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Veri Aktarım Hızı

Ugreen Cat8 S-FTP ethernet kablosu, veri aktarımı hızında 25 Gbps`e ulaşmanızı sağlar. Bu hızlı ethernet kablosu ile veri indirmede ve oyunlarda gecikmeyi yaşamadan anın tadını çıkarabilirsiniz.

Parazitlere Karşı Etkin Teknoloji

Oksijensiz bakır kabloları ve kablolar arası kanalları ayıran bölmeleri ile parazitleri azaltıp kablo dayanıklılığını arttırır.

Çok Yönlü Uyumluluk

Kullanılan RJ45 uçları ile bütün cihazlarla uyumlu olarak kullanılabilir.

Performans

Ugreen ethernet kablosu; saf bakır telden, daha düşük empedans ve yüksek performansla daha az sinyal kayıplı olacak şekilde üretilmiştir. Bu sayede daha hızlı ve daha istikrarlı bir internet bağlantısı sağlar.

Bükülmelere Karşı Dayanıklı Tasarım

Güçlendirilmiş, bükülmeye imkan tanıyan metal kasa konnektör ile dar alanda kullanılsa bile kablo kırılması konusunda endişelenmenize gerek yoktur

Özellikler

  • Marka: Ugreen
  • Kanal: 24AWG 8 çekirdekli
  • Ekranlama: S / FTP
  • Veri İletim hızı: 25 Gbps
  • Bant Genişliği: 2000 MHz
  • Konnektör: RJ45

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.