Profesyonel 500 Profesyonel Konuşma Paketi | Turkcell

Profesyonel 500

Bu paketten yararlanmak için tek yapmanız gereken, Turkcell İletişim Merkezlerimizi ziyaret etmek ya da şirket e-posta adresinizden profesyoneller@turkcell.com.tr'ye, telefon numaranızını ve tercih ettiğiniz paketin ismini, tercihinize göre yıllık ya da aylık abonelikten yararlanmak istediğinizi belirterek e-posta ile göndermek. Gerisini biz sizin için hallederiz!

Profesyonel 500
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET
1000 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

Profesyonel Paketlerden yararlanmak için;

Size özel hizmet kanalı: profesyoneller@turkcell.com.tr’ye, şirket e-posta adresinizden, beğendiğimiz teklifimizin ismini ve telefon numaranızı e-posta göndererek yararlanabilirsiniz ya da dilerseniz, Turkcell İletişim Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Bu tekliflere geçildiğinde, Turkcell Profesyoneller Kulübüne otomatik olarak üye olunacaktır.

 • 1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1'den %18'e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 71,59 TL olacaktır.
 • 20.07.2018 tarihi itibarıyla paket ücreti 69 TL olmuştur.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket dâhilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Paket dâhilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Paket aşım çözümümüzle, 6 Temmuz 2015 tarihinden itibaren, paket aşımında yurtiçi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurtiçi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Abonelerin, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak konuşma dakikası olan paketlerde paket bitimini takip eden ilk kullanımda 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımda yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve aboneler 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben abone her yurtiçi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Abonelerin, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak sms olan paketlerde paket bitimini takiben ücretlendirme periyodunun ilk sms kullanımında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücret alınacaktır. Takip eden 14 sms aboneye ücretsiz sağlanacaktır. 16. Sms’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 sms aboneye ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30sms'in bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30sms'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve aboneler 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben abone her yurtiçi her yöne 30sms için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.İnternet için paket aşım ücreti her 200 MB’ı 5 TL olarak ücretlendirilir. Paket aşımı, maksimum 20 kere tekrarlanacaktır. 20. kez fayda kullanıldıktan sonra abonenin hızı paketi tekrar yenilenene kadar 1 kbps olacaktır
 • Bu tekliften, yalnızca bireysel faturalı hat sahibi çalışanlar, internet sitesinde belirtilen e-posta adresi ve yetkili Turkcell Mağazalarına başvurarak yararlanabilir. Belirtilen e-posta adresine, gönderilen e-posta adres uzantısının şirket e-posta uzantısı olması gerekmektedir.
 • Pakete geçiş yapmak için başvuran aboneler ilk faturalama tarihinden itibaren bu paketten faydalanmaya başlayacaktır. Yeni hat alarak numarasını taşıyarak-faturasız hattan faturalı hatta geçerek gelen aboneler hatlarını bu paketle açtırdıkları durumda anında faydalanmaya başlayacaktır.
 • Aylık pakette bulunan aboneler 01.11.2016 tarihinden itibaren ilk fatura kesim tarihlerinde fiyat farkı olmadan, 55 TL'ye her yöne 1000 Dk, 1000 SMS ve 2 GB internet sunan Kazandıran Ultra Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 10 Eylül 2016 itibarıyla tarife içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi eklenecektir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
 • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Profesyonel 500 Aylık Abonelik için tıklayın
 • Profesyonel 500 Yıllık Abonelik için tıklayın
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.