Aşmaz 3GB

Aşmaz 3GB

Aşmaz 3GB paketiyle yüksek hızda interneti ve zengin içerikleri doya doya yaşayabileceksiniz. Üstelik, her yöne 750 dakika bol bol konuşma, 500SMS, 3GB internet ile iletişimin keyfini sürün. Üstelik size özel ilk ay 10 GB internet Turkcell'den! 

YILLIK ABONELİK
55 TL / AY
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Hemen Al
AYLIK ABONELİK
90 TL / AY
Hemen Al
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
750 DK HER YÖNE
1 GB BiP'E ÖZEL İNTERNET
3 GB İNTERNET
500 SMS HER YÖNE
Tarifen Yurt Dışında Geçerli ve TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internet
Tarifen Yurt Dışında Geçerli ve TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internet
YILLIK ABONELİK
AYLIK ABONELİK

Katılım Kriterleri

 • 12.05.2022 tarihinden itibaren kampanyaya Turkcell aktif faturasız ses hattına sahip, veri işleme izinli, 65 yaş altı, son iki ayda Turkcell faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapmamış, TC vatandaşı, kara listede olmayan ve aktif olduğu son 90 günün her 30 günlük periyodu içerisinde minimum bir kez paket almayan ya da TL yüklemesi gerçekleştirmeyen aboneler ve son 3 aylık dönemin her 30 günlük periyodunda paket ya da TL yüklemesi olan ücretli kullanımı 3GB altında kalan müşteriler faydalanabilir.
 • 09.03.2022 tarihinden itibaren kampanyaya katılım için müşterilerin Turkcell aktif faturasız ses hattına sahip, veri işleme izinli, 65 yaş altı, kara listede olmayan ve son iki ayda Turkcell faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapmamış olması gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan aktif olduğu son 90 günün her 30 günlük periyodu içerisinde minimum bir kez paket almamış ya da TL yüklemesi gerçekleştirmemiş aboneler faydalanabilir.
 • 03.02.2022 tarihi itibarıyla son 90 gün içerisinde Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen bireysel ses hattı abonelerinin Aşmaz 3GB Kampanyası’ndan faydalanma taahhüdünde bulunmaları durumunda başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketten faydalanacaklardır.  
 • Lansman tarihi itibariyle son 90 gün içinde Turkcell’e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler bu kampanyadan yararlanamayacaklardır.
 • Aboneler bu kampanya ile kontratlarını 12 ay uzattıkları, yeni kontrata geldikleri, kalan ay kadar üst pakete geçiş yaptıkları durumlarda ilk ay kullanabilecekleri 10 GB paketi aktiflenir. Aboneler 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere bu faydayı alabilirler. Kontratın ilk ayında geçerli olan 10 GB internet paketi, Turkcell İletişim AŞ tarafından sunulmaktadır ve Turkcell mobil şebekesinde kullanılabilir.

Ücretlendirme

 • Kampanya ücreti 12.05.2022 itibariyle 55 TL olarak güncellenmiştir.
 • Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Kampanya bitiminde aboneler paketin o anki taahhütsüz ücreti üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirim ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir. İlk 3 fatura dönemi boyunca erken iptal bedeli ödenmez, 3.fatura döneminden itibaren erken iptal bedeli ilk 3 faturayı da kapsayacak şekilde yansıtılır.
 • 03.02.2022 tarihi itibarıyla kampanyaya katılan aboneler için, kampanyadan faydalanılan süre boyunca alınan indirimlerin toplamı hesaplanırken kampanya kapsamında sunulan 10 GB ilk ay faydasının 35 TL bedeli hesaplamaya dahil edilir. 
 • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet sunulmaktadır. Paketteki Dergilik, TV+, Lifebox ve Fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir. 
 • Bu kampanyaya geçiş yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • 07.02.2022 tarihinden itibaren Turkcell faturasızdan faturalıya ödeme tipi değişikliği yapan müşterilerimiz ilk 3 ayı içinde aktifleme koşuluyla, 12 ay ücretsiz Akıllı Fatura'dan yararlanır. Bu koşulları sağlayan müşterilerimiz ilgili sayfadaki Hemen Katıl butonuna tıklayarak, Dijital Operatör’den Hediye Akıllı Fatura sayfasından ya da  SMS ile AKILLI FATURA yazıp 2200’a göndererek bu kampanyaya katılabilir. Hediye Akıllı Fatura detayları için tıklayınız.

SMS
 • ASMAZ3GB yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  Katılım Kriterleri

  03.02.2022 itibarıyla Aşmaz 3GB paketinden yalnızca Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya geçen bireysel ses hattı aboneleri yararlanabilir.

  Ücretlendirme

  • Paket fiyatı 10.06.2022 itibarıyla KDV, ÖİV dahil 90 TL olarak güncellenmiştir.
  • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 64 TL olacaktır. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır. 
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez
  • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1 GB internet sunulmaktadır. Paketteki Dergilik, TV+, Lifebox ve Fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir. 
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  • FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  • Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Bu tarife paketine geçiş yapan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
  • Yurt içi her yöne dakikalarınız ve SMS'leriniz KKTCELL yönüne de geçerlidir.
  Kapat
  Yardım ister misiniz?