Akıllı 5 GB Paketi

Hemen şimdi size en uygun Akıllı Paketlerinden birini seçin, avantajlı tekliflerden faydalanın. Üstelik paketiniz limitinde durur, aşım yapmaz. Memnun kalmazsanız ek ücret ödemeden başka pakete geçebilir ya da ilk 3 ay içinde cayma ücreti ödemeden tekrar Hazır Kart’a dönebilirsiniz. Şimdi Turkcell Faturalı’yı denemesi sizden %100 memnuniyet garantisi bizden!

YILLIK ABONELİK
45 TL / AY
31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.
Pakete Geç
AYLIK ABONELİK
72 TL / AY
Hemen Al

Akıllı Durma Özelliği

Paketiniz bitince limitinde durduran Akıllı Fatura, Akıllı paketlerler ile sizinle! Akıllı Fatura ile faturanız sözünüzden çıkmaz !

Cayma Hakkı

Faturalı’dan memnun kalmazsanız, ilk 3 ay cayma bedeli ödemeden Hazır Kart’a dönebilme rahatlığı!

Devreden

Kullanmadığınız internetiniz, dakikalarınız ve SMS’leriniz boşa gitmesin! Bir sonraki aya devretsin, dilediğinizce kullanın!

Yedek İnternet

İnternetiniz bitti diye üzülmeyin! Yedek İnternet ile ücretsiz ek 1 GB hediyenizi istediğiniz zaman kullanın !

4.5G Hızında Servisler  

 • 4.5G hızında BiP size özel ücretsiz!
 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • Dergilik: Dergilik ve Dergilikte geçerli 5GB
 • Lifebox: 25 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı


Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve sms'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Akıllı 5 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

İçerik
Yıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
5 GB internet + 750 dk her yöne + 1000 SMS + Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 5 GB
45 TL72 TL
 • Paket içerisindeki internet faydasının 1GB'ı Haydi Gel Kampanyası hediyesidir. Haydi Gel Kampanyası ile 12 ay boyunca ayda ek 1GB internet hediye! Haydi Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın. 01.08.2018 tarihi itibarıyla Haydi Gel kampanyası  kapsamından çıkarılmıştır. 
 • 10.12.2018 tarihi itibarıyla aylık paket ücreti 72 TL olacaktır. 
 • Kampanyadan 03.11.2017 tarihi itibari ile son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen aboneler yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan 03.11.2017 tarihi itibari ile 90 gün içinde Turkcell'e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler yararlanamayacaktır.
 • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paket içeriğinde bulunan ve ilgili fatura döneminde kullanılmayan dakika, SMS ve internet faydaları bir sonraki fatura dönemine devreder ve bir sonraki fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilir. Bir sonraki fatura döneminin sonuna kadar kullanılmayan faydalar geçerliliğini yitirir. Paket dâhilindeki dakika, SMS ve internetin, devreden dakika, SMS ve internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Yedek İnternet özelliği ile paketteki internet bittiğinde yılda toplamda 3 kere (her seferinde 1’er GB olmak üzere) kullanılabilir. Ana paketteki internet faydası bitmediği zaman yedek internet paketi aktiflenmez. Paket ve devreden paket dâhilindeki dakikaların ve internetin, yedek internet paketine göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Yedek internet paketi yılda toplamda 3 kere (her seferinde 1’er GB olmak üzere) kullanabilirsiniz. Aynı fatura döneminde 1'den fazla yedek paket kullanılamamaktadır. Yedek internet paketinden devam eden aylarda faydalanılamaz, tekrar faydalanabilmek için en az 1 fatura dönemi geçmesi gerekmektedir.
 • Paketten yararlanan müşterilerimize BiP kullanımlarında geçerli 1GB internet hediye!
 • Akıllı 5GB Kampanyası'na ek olarak kontrat süresince fizy başlangıç üyeliği verilmektedir. 
 • Akıllı paketler ile paketinizin kontrolü sizde olur! Ücretsiz akıllı fatura özelliğiyle, paketiniz bitince durur. Akıllı faturaya ayrıca abone olunması gerekmez. Akıllı paketler altındaki diğer kamapanyalara dilediğinizce geçiş yapabilirsiniz.
 • Akıllı paketler yıllık abonelik kampanyalarındaki ilk 3 ay cayma bedeli yok. Kampanyanın iptalinde veya Turkcell Faturalidan ayrilma durumunda, indirim yansiyan ilk 3 fatura donemi boyunca cayma bedeli odenmez. 3. fatura döneminden itibaren taahhüde aykırılık halinde cayma bedeli yansır. Bu durumda o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 kbps'dır.
 • Akıllı fatura kampanyası ile ilgili detaylar için tıklayın. 
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Akıllı Faturanın iptal edilmesi durumunda, tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız. 
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.  Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2200’a gönderilmesi yeterlidir
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Dergilik Servisi ve servis kullanımında geçerli 5GB internet paketi pakete dahildir. 5GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.

SMS
 • AK5GB yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Diğer
  Hazır Kart'lı müşterilerimiz GEC AK5GB yazıp 2200'a göndererek kampanyadan faydalanabilirler.

  Akıllı 5 GB Paketi

  İçerikYıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
  5 GB internet + 750 dk her yöne + 1000 SMS + Dergilik servisi ve Dergilikte geçerli 5 GB
  45 TL72 TL
  • Paketten 03.11.2017 tarihi itibarıyle Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen müşterilerimiz faydalanabilir.
  • 10.12.2018 tarihi itibarıyla aylık paket ücreti 72 TL olacaktır. 
  • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Paket içeriğinde bulunan ve ilgili fatura döneminde kullanılmayan dakika, SMS ve internet faydaları bir sonraki faturadönemine devreder ve bir sonraki fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilir. Bir sonraki fatura döneminin sonuna kadar kullanılmayan faydalar geçerliliğini yitirir. Paket dâhilindeki dakika, SMS ve internetin, devreden dakika, SMS ve internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
  • Yedek İnternet özelliği ile paketteki internet bittiğinde yılda toplamda 3 kere (her seferinde 1’er GB olmak üzere) kullanılabilir. Ana paketteki internet faydası bitmediği zaman yedek internet paketi aktiflenmez. Paket ve devreden paket dâhilindeki dakikaların ve internetin, yedek internet paketine göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Yedek internet paketi yılda toplamda 3 kere (her seferinde 1’er GB olmak üzere) kullanabilirsiniz. Aynı fatura döneminde 1'den fazla yedek paket kullanılamamaktadır. Yedek internet paketinden devam eden aylarda faydalanılamaz, tekrar faydalanabilmek için en az 1 fatura dönemi geçmesi gerekmektedir.
  • Paketten yararlanan müşterilerimize BiP kullanımlarında geçerli 1GB internet hediye!
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Akıllı paketler ile paketinizin kontrolü sizde olur! Ücretsiz akıllı fatura özelliğiyle, paketiniz bitince durur. Akıllı faturaya ayrıca abone olunması gerekmez.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 kbps'dır.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  • Akıllı Faturanın iptal edilmesi durumunda, tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.  
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.  Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Dergilik Servisi ve servis kullanımında geçerli 5GB internet paketi pakete dahildir. 5GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.

  532 ya da 0532 532 0000
  Diğer
  Hesabım
   • Hazır Kart’lı müşterilerimiz kampanyayı alarak faturalıya geçmek için GEC AK5GB yazıp 2200'a gönderebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, Turkcell bayilerine ulaşabilir veya Hesabım’dan katılabilir.
   • Katılım kriterini sağlayan faturalı müşterilerimiz, müşteri hizmetlerini arayabilirler. 

  • Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.

   • Kampanyadan 03.11.2017 tarihi itibari ile son 90 günde Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya geçen aboneler yararlanabilecektir.
   • Kampanyadan 03.11.2017 tarihi itibari ile 90 gün içinde Turkcell'e yeni tesis ya da numara taşıma ile gelenler yararlanamayacaktır.
   • Ayrıca Turkcell bireysel faturalı müşterilerimiz aşağıdaki kitlelerden birinde yer alıyorsa bu kampanyadan faydalanabilirler:
    Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını %14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre %34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı %86’dan fazla olan müşteriler.
    Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı %23 ve altında olan müşteriler.
    Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı %50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az %9 artmış olan müşteriler.
    Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı %45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
    Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı %3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı %50’nin üzerinde olan müşteriler.
   •  5 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 1000 SMS, Dergilik Servisi ve Dergilik'te geçerli 5 GB. Akıllı paketler, ücretsiz akıllı fatura özelliğiyle, paketiniz bitince durur. Akıllı faturaya ayrıca abone olunması gerekmez. BiP faydası ve Fizy müzik üyeliği Akıllı 5GB Paketi’ne dâhildir.
   • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
   • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

   • Hazır Kart’tan faturalıya geçen müşterilerimiz ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar.
   • Dakikalarınız, SMS ve internet kullanımınız iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. 

  • Evet, İlgili fatura döneminde kullanılmayan dakika, internet ve SMS faydaları bir sonraki fatura dönemine devreder ve bir sonraki fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilir. Bir sonraki fatura döneminin sonuna kadar kullanılmayan faydalar geçerliliğini yitirir. Paket dâhilindeki dakikaların, internetin ve SMS'in devreden dakikalara ve internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.

  • Evet, paketinizin %80’i ve tamamı dolduğunda, kalan haklarınız size bildirilecektir.

  • KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj gönderdiğinizde fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ SMS/  internet bilgilerini öğrenebilirsiniz. 

  • Hayır, geçerli olmayacaktır. Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz.

  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
   Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Hayır, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

  • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

  • IPTAL AKILLIYILLIK yazıp 2200’a göndererek kampanyanızı iptal edebilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, SMS ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

  • Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, borç nedeniyle veya abone isteğiyle hattı kapama durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim kart değişikliği, fatura dönem değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.

  • Evet, fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edecektir. 

  • Akıllı paketler yıllık abonelik kampanyalarındaki ilk 3 ay cayma bedeli yansıtılmaz. Kampanyanın iptalinde veya Turkcell Faturalıdan ayrılma durumunda, indirim yansıyan ilk 3 fatura donemi boyunca cayma bedeli odenmez. 3. fatura döneminden itibaren taahhüde aykırılık halinde cayma bedeli yansır.Bu durumda o  güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi  sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır.

  • Hayır, faturalıya geçiş işlemi ücretsizdir.
   Avans TL Servisi kullanımından dolayı eğer eksi bakiye varsa, faturalıya geçiş işlenminde sonra çıkacak ilk faturaya borç olarak yansıtılır. (16 Ekim’den itibaren faturalıya geçiş işlemi tamamlanan müşteriler için geçerlidir)

  • Yedek İnternet özelliği, paketteki internet bittiğinde yılda toplamda 3 kere (her seferinde 1’er GB olmak üzere) kullanılabilir. Kampanya kapsamında paket içeriğinde bulunan internet paketi bittiğinde YEDEK1GB yazıp 2200’a göndererek ücretsiz yedek 1 GB paketi alınabilir. Ana paketteki internet faydası bitmediği zaman yedek internet paketi  aktiflenmez. Paket ve devreden paket dâhilindeki dakikaların ve  internetin, yedek internet paketine göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Yedek internet paketi yılda toplamda 3 kere (her seferinde 1’er GB olmak üzere) kullanabilirsiniz. Aynı fatura döneminde 1'den fazla yedek paket kullanılamamaktadır. Yedek internet paketinden devam eden aylarda faydalanılamaz, tekrar faydalanabilmek için en az 1 fatura dönemi geçmesi gerekmektedir.

  5GB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 5GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  29,127
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  1,280
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  1,280
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  362
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  158
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  262,144
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  14,980
  Sayfayı kaydırın