Turkcell Superonline VINN 2 GB Bilgisayardan İnternet Paketi

Turkcell Superonline VINN 2 GB Bilgisayardan İnternet Paketi

Belirli Superonline kampanyalarından faydalanan müşterilerimize özel Turkcell Superonline tarafından sunulan 2 GB bilgisayardan internet kampanya kodu ile Turkcell Mağazalarına gelerek yeni bir faturalı data hattı açanlara 2 GB bilgisayardan internet paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Turkcell Superonline VINN 2 GB Bilgisayardan İnternet Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

  • Ücretsizdir.
  • 2 GB kota kullanım hakkı dolduktan sonra ek bilgisayardan internet paketi yoksa sonra hız 5kbps’a düşer, limitinde durur, paket aşımı yaşanmaz.
  • Superonline Yalın Adsl + Vınn 2 GB İnternet Kampanyası, Yalın VDSL + Vınn 2 GB İnternet Kampanyası, Fiber + Vınn 2 GB İnternet Kampanyası kullanıcılarına özel pakettir. İlgili kampanyalar hakkında bilgi almak için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz:
  • Paketten faydalanabilecek kitle VINN stoklarıyla sınırlıdır.
  • Paketten faydalanmak için son 48 saat için yeni bir faturalı data hattı açmış olmak zorunludur.
  • Faturalı data hattı ücreti 46TL olup aylık 3,83TL olarak 12 ay boyunca, TGM Ruhsat vergisi 18,95TL olup aylık 1,58TL olarak 12 ay boyunca, TGM kullanım vergisi ise aylık 1,58TL olarak kullanım süresi boyunca olmak üzere faturaya toplam 6,99TL ilave edilmektedir.
  • Kampanyaya her bir data hattı yalnızca 1 defa katılabilir.
Diğer
Superonline Yalın ADSL + Vınn 2 GB İnternet Kampanyası, Yalın VDSL + Vınn 2 GB İnternet Kampanyası, Fiber + Vınn 2 GB İnternet Kampanyası’na katılan müşterilere katılım sırasında Superonline yetkilisi tarafından VINN modem ve kampanya kodu verilir. Bu kampanya kodu ile Turkcell Mağazalarına gelerek yeni bir data hattı alan müşterilere mağaza çalışanı tarafından 2GB bilgisayardan internet paketi tanımlanır.
Sayfayı kaydırın