Özel 4 GB - TURKCELL

Özel 4 GB

Her yöne 500 dakika ve üzeri pakete sahip olan faturalı müşterilerimize özel 4 GB internet sadece 25 TL!

Özel 4 GB
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
4 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İlgili tekliften yararlanmak için; Her Yöne 500 dakika ve üzeri paket sahibi, bireysel faturalı abone olunması gerekmektedir. Paket isimleri şu şekildedir: HerYöne tarifesi altındaki, HerYöne Gold paket, Karma 1000, Süper paket, Star paket, Kamu tarifesi altındaki Kamu 1000, Kamu Plus, Kamu Süper, Kamu Eko, Kamu Turbo, Bizbize Kamu 1500, İnternetli Kamu Eko, Hepsi Birarada tarifesi altındaki Hepsi İçinde, İnterneti İçinde, Hepsi500Plus, Hepsi1000Plus, Profesyonel 500, Profesyonel 1000, Profesyonel 1000 Plus, Profesyonel 500 Plus, Gold Plus, Platinum, Platin, Platin Ek İnternet, İnterneti Bol 500dk 1GB, İnterneti Bol 500dk 2GB, İnterneti Bol 500dk 4GB 1000SMS, İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS, İnterneti Bol 1000dk 2GB, Hepsi 1000, Hepsi 600, Hepsi, Full, Full Plus, Platinum Plus, Haygi Gel tarifesi altındaki Haydi Gel Büyük, Çiftçi tarifesi altındaki Çiftçi HerYöne 500dk, Çiftçi 500, Çiftçi 1000, Verimli 500, Verimli 1000, Çiftçi Ekonomik Paket, Genç tarife altındaki Ben Yaptım 500, Ben Yaptım 700, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır. Yurtdışında kullanılamayacaktır.
 • Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Ücretlendirme periyodu: kb’dir. Internet paketi aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Ancak, daha uygun opsiyonal paket aşım tarifesi olan paketlerde, kendi aşım ücreti geçerlidir.
 • Pakete geçiş yapmak için başvuran aboneler ilk faturalama tarihine kadar olan kullanımları, kullandıkları gün ile doğru orantılı olarak ücretlendirilerek, faturalarına yansıtılacaktır.
 • Data paketinin üst hız limiti 7.2 Mbps, aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi 2. olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket iptal edilmediği sürece yenilenecektir.
 • İptal için IPTAL OZEL4GB yazıp 2222'ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Kalan sorgusu KALAN yazılıp 2222'ye gönderilerek yapılabilir.
 • Gönderilecek SMS'ler ücretsizdir.

Diğer
Turkcell.com.tr Dijital Operatör Uygulaması'na giriş yapılarak alım gerçekleştirilebilir.
Sayfayı kaydırın