Otomatik 8 GB Paketi - TURKCELL

Otomatik 8 GB Paketi

Faturalı ve Ses Tarifesi'nde 1500 ve üzeri dakikası bulunan abonelerimiz, aylık Otomatik 8 GB İnternet Paketi'ni, ayda 20 TL (KDV ve ÖİV dahil) ücreti ile alabilirler. Paket aşımında ücretlendirme 5 TL/250 MB olarak yapılmaktadır.

Otomatik 8 GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
8 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Aylık tüm vergiler dahil 20 TL
 • 11.8.2015 tarihi itibarıyla Otomatik 4 GB Paketi'nin internet faydası 8 GB'a yükseltilip, paket ismi Otomatik 8 GB Paketi olarak güncellendi. Paket fiyatı değişmeyerek 20 TL olarak devam etmektedir. Bu tarih itibarıyla Alo Büyük Tarifesi'nde olan müşterilerimiz de paketden faydalanabilirler.
 • Paketten mevcut durumda faydalanmakta olan müşterilerimiz için değişiklik, fatura kesim tarihlerinde gerçekleşecektir.
 • Otomatik 8 GB Paketi'nden Alo Tarifesi altındaki Gold Paket.,Hepsi Bir Arada Tarifesi altındaki Gold Plus, Full Plus, Platin Paket, Platin EkstraKonuş, Platin EkstraInternet, Platin Prestige, Platinum Prestige Paket, Platinum Paket, Platinum Plus Paket, Platinum Mega Paket, Her Yöne Tarifesi Altındaki Gold Paket, Star Ekstra, Star Plus, Ultra Paket, Alo Konuşkan, Faturalı Destek Konuşma Paketi, Faturalı Destek Hepsi Paketi ve Alo Büyük Paketi'nde olan müşterilerimiz faydalanabilirler.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket aşım ücreti 5 TL/250 MB olup, paket aşımının ücretlendirme periyodu 250 MB'tır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez.
 • Paket içi sunulan internet üçüncü şahıslara devredilemez.
 • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2200'a ücretsiz SMS göndererek, www.turkcell.com.tr'den veya 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.

Sayfayı kaydırın