Otomatik 2 GB Paketi - TURKCELL

Otomatik 2 GB Paketi

Faturalı, bireysel ve ses tarifesinde 1500 ve üzeri dakikası bulunan abonelerimiz, aylık Otomatik 2GB İnternet Paketi'ni, ayda 10 TL (KDV ve ÖİV dahil) ücreti ile alabilirler. Paket aşımında ücretlendirme 5 TL/250 MB olarak yapılmaktadır.

Otomatik 2 GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

  • Otomatik 2 GB İnternet Paketi'nden, Ses Tarifesi'nde 1500 ve üzeri dakikası bulunan şu tarifeler altındaki aboneler faydalanabilir: Alo Tarifesi altındaki Gold Paket. Hepsi Bir Arada Tarifesi altındaki Gold Plus, Full Plus, Platin Paket, Platin EkstraKonuş, Platin EkstraInternet, Platin Prestige, Platinum Prestige Paket, Platinum Paket, Platinum Plus Paket, Platinum Mega Paket. Her Yöne Tarifesi Altındaki Gold Paket, Star Ekstra, Star Plus, Ultra Paket, Alo Konuşkan. Faturalı Destek Konuşma Paketi, Faturalı Destek Hepsi Paketi.
  • Otomatik 2GB İnternet Paketi'nin paket aşım ücreti 5 TL/250 MB olacaktır. Paket aşımının ücretlendirme periyodu 250 MB'tır.
  • Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek veya Dijital Operatör Uygulaması'ndan öğrenebilirsiniz.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Sayfayı kaydırın