Klasik 250 MB - TURKCELL

Klasik 250 MB

Klasik 250 MB Paketi ile 5 TL karşılığında internetin keyfini çıkarın!

Klasik 250 MB
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
250 MB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Klasik 250 MB İnternet Paketi’nden, web sitemiz üzerinden bireysel faturalı hat kullanan müşterilerimiz faydalanabilir. Ayrıca çağrı merkezinden veya bayilerimizden Akıllı Kadınlar Kulubünde olup son 3 günde Yeni dünya internet paketlerinden birini, Yeni Sosyal İnternet Paketini veya Sosyal Plus Paketi iptal etmiş müşterilerimiz bu paketi alabilirler. Klasik 250 MB İnternet Paketi alan faturalı bireysel ses hatlı müşterilerimiz, 5 TL (KDV, ÖİV dâhil) karşılığında 1 ay boyunca 250 MB cepten internet kullanılabilecektir. Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps'dir.
  • İnternet paket aşım ücreti faturalı hatlar için 5 TL/200 MB'dir. İnternet paketi aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz.
  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  • Paket faturalı hatlar için fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. Web sitemizden paketi alan müşterilerimiz IPTAL KLASIK250 MB yazıp 2222’ye göndererek iptal edilmediği sürece otomatik olarak her fatura döneminde yenilenecektir. Çağrı Merkezi veya bayilerimizden paketi alan müşterilerimiz ise IPTAL 250MB KLASIK yazıp 2222’ye göndererek iptal edilmediği sürece otomatik olarak 3 tam fatura dönemi boyunca yenilenecektir. Kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Kampanyaya katılım SMS’leri ücretsizdir.
  • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

Sayfayı kaydırın