Kamu 1000 SMS Mesajlaşma Paketi | Turkcell

Kamu 1000 SMS

KAMU SMS Paketi ile ne ödeyeceğim diye düşünmeden yurt içinde her yöne mesajlaşmanın keyfini Turkcell kalitesinde çıkarabilirsiniz. Üstelik heryöne 100 SMS fiyatından daha ucuza, sadece 5 TL ye kamu paketlerine özel her yöne 1000 SMS...

Kamu 1.000 SMS Paketi ile standart kısa mesaj ücretinin kat kat altında fiyatlarla mesajlaşabilir, sadece Turkcell’lilere değil her yöne dilediğinizce mesaj atabilirsiniz.

Kamu 1000 SMS
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

 • Kamu 1.000 SMS Paketi ile standart kısa mesaj ücretinin kat kat altında fiyatlarla mesajlaşabilir, sadece Turkcell’lilere değil her yöne dilediğinizce mesaj atabilirsiniz. 
 • Kamu tarifelerinden faydalanabilecek kurum listesi için tıklayın.
SMS
 • KAMU SMS yaz 2222’ye gönder
  • Kamu 1000 SMS paketinden kamu belgesi ile kamu tarifesine gelen bireysel faturalı kamu müşterileri faydalanabilirler.


   Bireysel hat sahibi muhtarlar ve belediye iştiraklerinde çalışanlar, özel okul öğretmenleri, dershane öğretmenleri ve Polis Akademesi'ne bağlı eğitim kurumlarında eğitim gören öğrenciler de Kamu tarifelerinden faydalanabilmektedirler.

   06.06.2012 tarihinden itibaren Kamu İdareleri ve Kuruluşlarında çalışanlar, Basın çalışanları, İdari Kamu Kurumları ( Devlet Demir Yolları, DSİ vb..) ve aşağıda belirtilen kurumların çalışanları da tarifeden faydalanabilecektir.

   - Bilimsel ve Kültürel Kamu Kurumları ( Üniversiteler, Tübitak, Devlet, Opera ve Balesi vb. )
   - İktisadi Kamu Kurumları ( KİT’ler, Ziraat Bankası, Türkiye Kömür İşletmeleri, THY vb. )
   - Sosyal Kamu Kurumları ( SGK vs..)
   - Basın Mensupları

   - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çalışanları.

   - Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.
   - Sümer Holding A.Ş.
   - T. Denizcilik İşletmeleri
   - T. Elektrik Dağıtım A.Ş.
   - Gayrimenkul A.Ş.
   - Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.
   - Hamitabat Elektrik Üretim A.Ş.
   - KBİ-Karadeniz Bakır İşletmeleri A.Ş.
   - Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.
   - T. Halk Bankası A.Ş.
   - Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.
   - THY Türk Hava Yolları A.Ş.
   - Emek İnşaat ve İşletme A.Ş.

   Bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştığınıza dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell Mağazaları'ne başvuruda bulunabilirsiniz. Abonenin görev yaptığı kamu kuruluşu, TC no'su, sicil no'su ve kimlik bilgileri yer almak koşulu ile sendika ve dernek kartları da kamu tarifesine geçiş için kullanılabilir.

  • Kayıt olmak için KAMU SMS yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli.
  • Kamu SMS paketi için başvuru yaptıktan sonra paketinizin aktif hale geldiğine dair bilgi mesajı gönderilir bu mesajdan sonra paketinizi kullanabilirsiniz.
   Paket üyeliğiniz istediğiniz sürece devam edecektir.
  • KAMU SMS paketindeki 1000 SMS yurt içi Her yöne geçerlidir. Turkcell Web’den gönderilen mesajlar ve Akıllı Mesaj paketten düşmez. Paket kullanımı, Haber, Astroloji Servisleri gibi servis abonelikleri için gönderdiğiniz 4 haneli kısa mesajlarda geçerli değildir. Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
   Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

  • Paketinizdeki mesajlarınız o dönem için geçerlidir.
  • Almış olduğunuz paketteki mesajlarınız bittiğinde, tarifenizin standart SMS fiyatından ücretlendirilmek üzere kısa mesaj göndermeye devam edebilirsiniz.

  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
  • Hattınıza aynı anda bir Ekonomik Mesaj Paketi tanımlanabilir. Paketiniz varken farklı bir paket talep ederseniz mevcut paketiniz için iptal talebinde bulunmuş olursunuz. Onayınız sonrasında talep ettiğiniz yeni paket aktiflenir, mevcut paketinizi paket bitiş tarihine kadar kullanırsınız. Bu süreçte mevcut paketinizde (varsa) kalan haklarınızı bitirdikten sonra yeni paketinizdeki haklarınızı kullanmaya başlarsınız. Mevcut paketiniz için iptal talebinde bulunup daha sonra aynı paket için tekrar abonelik talebinde bulunursanız sistem iptal talebinizin sistemden silinmesi için onayınızı ister. Onaylamanız durumunda mevcut paketinizi kullanmaya devam edersiniz. Hattınızı devretmeniz durumunda paket kullanımınız iptal olur.
  • Satın aldığınız paket anında aktiflenir ve paket ücreti paketin hattınızda tanımlı olduğu gün sayısı şeklinde hesaplanarak faturanıza yansıtılır.Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenir ve tam paket ücreti yansıtılır.

  • Paketinizi iptal ettirmek için, IPTAL Paket Adı (Örnek: IPTAL KAMU SMS) yazıp ücretsiz olarak 2222'ye gönderebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden ve Online İşlemler'deki Kişisel Bilgi ve Başvuru bölümünden de paketinizi iptal ettirebilirsiniz.

  Sayfayı kaydırın