İnterneti Bol 500dk + 1GB Paketi - TURKCELL

İnterneti Bol 500dk + 1GB Paketi

İnterneti Bol 500 dk + 1 GB Paketi ile her yöne 500 dakika konuşabilir, 1 GB ile internet keyfi yaşayabilirsiniz.

İnterneti Bol 500dk + 1GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
1 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Yıllık Abonelik Ücreti Aylık Abonelik Ücreti
Heryöne: 500 DK + 1 GB39 TL55 TL (*)

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket dâhilindeki konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Paket kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz, her yöne tarife fiyatıyla ücretlendirilir.
 • İnterneti Bol 500dk + 1GB Paketi Yıllık İndirim Kampanyasın ile 12 aylık fatura dönemi boyunca, paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile indirim kazanırsınız.
 • Paketinizden indirimli faydalanmak için son 30 gün içinde Turkcell ön ödemeli hattan faturalı hatta geçen ve geçiş öncesi minimum 90 gün Hazır Kart aboneliği olan müşterilerimizin İnterneti Bol Paket Yıllık İndirim Kampanyası'na katılmış olması veya son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak veya numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak Turkcell Faturalı dünyasına katılmış ve İnterneti Bol Yıllık Abonelik Yeni Müşteri Kampanyası'na katılmış olması gerekmektedir.
 • Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 16 TL'dir.
  Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • İnterneti Bol 500 dk + 1 GB paketi ile her yöne 500 dakika konuşabilir ve 1 GB'lık internet paketini kullanabilirsiniz. Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz Hepsi Bir Arada Tarifesi olarak değişecektir.
 • İnterneti Bol 500 dk + 1 GB Paketi Yıllık İndirim Kampanyası ve İnterneti Bol Yıllık Abonelik Yeni Müşteri Kampanyası 31 Mart 2014 tarihine kadar geçerlidir.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve sms kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
532 ya da 0532 532 0000
 • Son 30 gün içinde Turkcell ön ödemeli hattan faturalı hatta geçen ve geçiş öncesi minimum 90 gün Hazır Kart aboneliği olan müşterilerimiz ve son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak veya numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak Turkcell Faturalı dünyasına katılmış müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilecektir.

  Kampanya ile paketinizden indirimli faydalanmak için son 30 gün içinde Turkcell ön ödemeli hattan faturalı hatta geçen ve geçiş öncesi minimum 90 gün Hazır Kart aboneliği olan müşterilerimizin İnterneti Bol Paket Yıllık İndirim Kampanyası'na katılmış olması veya son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak veya numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak Turkcell Faturalı dünyasına katılmış ve İnterneti Bol Yıllık Abonelik Yeni Müşteri Kampanyası'na katılmış olması gerekmektedir.

 • Hazır Kart’tan faturalı hatta geçtiğiniz Turkcell Noktalarında kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Kontratlı paket tekliflerinden faydalanan müşterilerimiz İnterneti Bol 500dk + 1GB paketine geçmek isterlerse mevcut kontratlı tekliflerini iptal ettirmeleri gerekebilir. Eski tarifeniz kapsamında hattınızda kalan ücretsiz dakikalarınız varsa silinecektir. İptalden doğacak cayma bedeli, faturanıza yansıyabilir.

 • Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.
  Hazır Kart’tan faturalıya 90 gün içerisinde geçtiyseniz ve başka bir paketten faydalanıyorsanız paketinizi talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz.
  Dakikalarınız ve internet kullanımınız iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.

 • İnterneti Bol 500dk + 1GB paketi ile her yöne 500 dakika konuşabilir, 1GB’lık internet hakkınızı kullanabilirsiniz. Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz değişerek Hepsi Bir Arada Tarifesi olur.
  Paket’te belirtilen dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz.
  Yurt içinde konferans görüşme yaptığınızda ya da ödemeli aramalarınızda paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olup, K.K.T.C'de bulunduğunuzda kullanılamaz.
  Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

 • İnterneti Bol 500dk + 1GB paketi ile aylık 1GB’lık internet paketine sahip olursunuz. Kullanmadığınız data hakkınız bir sonraki aya devretmez. Yurt dışındaki internet kullanımınız paketinize dâhil olmaz ve yurtdışında kullandığınız veri uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Paket dâhilinde verilen 1GB’ı modem olarak kullanabilirsiniz. Blackberry kontratlı paket kullanan müşterilerimiz de bu paketten yararlanabilirler.

 • KALAN yazarak 2222'ye kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
  Paketiniz kapsamındaki internet paketiniz bir fatura dönemi için geçerli olur ve kullanmadığınız internet bir sonraki aya devrolmaz. İnternet kullanımınızda indirdiğiniz ve yüklediğiniz (download+upload edilen) datalar, paket limitinizden düşer.

 • 0 532 7572222’yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

 • Paketinizdeki dakikaları aşsanız bile tarifeniz üzerinden konuşmaya devam edersiniz.
  Paket dâhilindeki internet kullanım hakkınızı aştığınızda ücretlendirme, internet paketleri aşım ücretleri üzerinden yapılır ve indirilen ve yüklenen veri için paket aşım ücreti üzerinden ücret ödersiniz.
  Paket aşımında gönderdiğiniz yurt içi mesajlarınız kısa mesaj ücretleri üzerinden ücretlendirilir.

 • Paketiniz varken aynı anda başka internet paketi de alabilirsiniz. Kullanımınızda, paketinize ek olarak alınan internet paketiniz öncelikli olur. Paketiniz varken, aynı anda başka bir ses paketi alamayabilirsiniz, ek paket ise alım gerçekleşecektir.
  Blackberry BIS kullanımınızda öncelik yapılan kullanıma göre değişir. Blackberry üzerinden mail alışverişinizde BIS paketiniz öncelikli olur.

 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

 • Paketi’nizi iptal etmek için kısa mesaj ile IPTAL BOL 500 yazarak 2222'ye ücretsiz olarak gönderebilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

 • FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan faydalanamaz. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda veya kampanyadan faydalanan fakat telekomünikasyon ihtiyacını karşılamak dışında kötüye kullanım tespit edilen kullanımların belirlenmesi durumunda bu hatların tarifeleri Bizbize olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımları da Bizbize Tarifesi üzerinden yeniden ücretlendirilerek hat sahibine faturalandırılır.

 • 12 Eylül 2011 itibari ile ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yaptığınzda ana hesabınızdaki TL’ler, çıkacak ilk faturanızdan düşecektir. İlk faturanızdan sonra alacağınızın kalması durumunda, kalan tutar sonraki faturalarınızdan düşecektir. Böylece faturasız hattınızın ana hesabındaki bakiyenizi, faturalı hatta geçtikten sonra da kullanabileceksiniz. Faturalı hatta geçiş sonrasında sahip olduğunuz hediye dakikalar ise silinecektir.

Sayfayı kaydırın