Gold Plus Paket - TURKCELL

Gold Plus Paket

Gold Plus Paket ile dakikalarca konuşup, her yöne mesajlaşabilir, 3G hızıyla dilediğiniz yerde internete bağlanabilirsiniz. Avantajları bol Gold Plus Paket ile artık sevdiklerinizle aranızdaki mesafeler kısalacak, internette her şey elinizin altında olacak.

Gold Plus Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
5000 DK TURKCELL'LiLERLE
2000 DK HER YÖNE
2 GB İNTERNET
2000 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi


Paket Paket İçeriği Aylık Paket Ücreti
Gold Plus 5.000 dk Turkcell içi + Haftada 2 gün sabah 6 akşam 6 Turkcelllilerle bedava + 2.000 dk Her yöne + 2.000 SMS + 2 GB İnternet 139 TL (*)
 • (*) Aylık ücret, 10 Haziran 2015 tarihinden itibaren 139TL olarak güncellenmiştir. Yeni fiyat, mevcutta Gold Plus paket kullanan müşterilerimizin Temmuz ayı faturalarına yansıyacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. KDV ve ÖİV hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 • Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Ücret bilgisi yurt içi aramalar için geçerlidir ve görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Gold Plus Paket ile Turkcell'lilerle 5.000 dakika, her yöne 2.000 dakika konuşabilir, her yöne geçerli 2.000 SMS ve 2 GB’lık internet paketini kullanabilirsiniz. Paketinizi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz Gold Tarifesi olur.
 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

SMS
 • GOLD PLUS yaz 2222’ye gönder
 • 0532 757 22 22
  • Gold Plus Paket’ kayıt olmak için GOLD PLUS yazıp 2222'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Ayrıca paket üyeliğinizi Hesabım'dan da başlatabilirisiniz.

   Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur ve bu bilgi size başvuru sırasında bildirilir.Gold Plus Paket’ten bütün bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
   Tüm kontratlı paket tekliflerinden faydalanan müşterilerimizin, Gold Plus Paket'e geçmek istediklerinde mevcut kontratlı tekliflerini iptal ettirmeleri gerekir. Bu durumda, eski tarifeniz kapsamında hattınızda kalan ücretsiz dakikalarınız varsa silinir.

  • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi kısa mesaj ile telefonunuza iletilir. Paketiniz dâhilindeki dakika, SMS ve internet kullanımınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir.

  • Gold Plus Paket ile Turkcell'lilerle 5.000 dakika, her yöne 2.000 dakika konuşabilirsiniz.

   Gold Plus Paket’te 5.000 dakikanızı Turkcell ile yaptığınız yurt içi aramalarınızda, her yöne 2.000 dakikanızı ise diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev, iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarınızda kullanabilirsiniz. Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

   31 Mayıs itibarıyla, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. Diğer ülkelerdeki dakika kullanımı paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkelerde Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  • Gold Plus’a geldiğinizde yurt içinde kullanabileceğiniz 2 GB’lık internet paketine sahip olursunuz.

   Yurt dışındaki internet kullanımınız paketinize dâhil olmaz ve uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

   31 Mayıs itibarıyla, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. Diğer ülkelerdeki internet kullanımı paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkelerde Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  • Gold Plus Paket kapsamındaki her yöne 2.000 SMS'i bir fatura dönemi içinde kullanabilirsiniz.

   Gold Plus kapsamında size verilen SMS’lere; "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS ler” dâhil olmaz.

   31 Mayıs itibarıyla, yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. Diğer ülkelerdeki SMS kullanımı paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkelerde Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

   Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanımınız içindir, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

  • IPTAL SABITGPLUS yazıp, 2222 ye sms göndererek iptal edebilirsiniz. İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.
  • Kalan dakikalarınızı Hesabım'dan ya da PAKET DURUM yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerinizin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
  • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
   Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

   Paket SMS’leriniz o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız SMS’leriniz bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket SMS’leriniz her ay yenilenir.

   Gold Plus paketi kapsamındaki internet paketiniz bir fatura dönemi için geçerli olup, bu fatura dönemi arasında kullanılamayan paket datası bir sonraki aya devrolmaz.

  • Hayır. Sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

   • Ses paket aşımında her yöne arama 60 kr/dakika olarak ücretlendirilirsiniz.
   • Gold Plus dâhilindeki internet kullanım hakkınızı aştığınızda ücretlendirme, internet paketleri aşım ücretleri üzerinden yapılır, indirilen ve yüklenen veri için paket aşım ücreti üzerinden ücret ödersiniz. İnternet paket aşım ücreti 5 TL/100 MB'dir.
   • Paket dahilindeki SMS hakkınız bittiğinde ücretlendirme periyodu değişmeyecek şekilde yurt içi her yöne 9 adet SMS kullanımlarında 33,25 KR/adet (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirme devam edecektir. Kullanıma devam etmenizi takiben ilk yurt içi her yöne 30SMS'ten kalan yurt içi her yöne 21 adet SMS kullanım hakkı size 3 TL'ye sağlanacaktır. İlk yurt içi her yöne 30SMS'in bitmesini takiben yaptığınız ilk kullanımda ikinci yurt içi her yöne 30SMS'lik kullanım hakkı devreye alınacak ve 3 TL ödemeye devam edeceksiniz. Kullanım devamını takiben her yurt içi her yöne 30SMS için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edeceksiniz.
   06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
   • Fiyat değişikliği bu pakette taahhütlü kampanyalarından mevcutta faydalanmayan müşterilerimiz için geçerlidir.
   • Bu pakette taahhütlü kampanyada bulunan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona ermesini takiben ilgili fiyat değişikliği geçerli olacaktır.
   • Bu pakete yeni tesis, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ile yeni gelen müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Bu pakete tarife değişikliği ile yeni bir 12 ay taahhütlü kampanyalara gelen mevcut müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Müşterilerimizin, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak SMS olan paketlerde paket bitimini takiben ücretlendirme periyodunun ilk SMS kullanımında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. SMS’te ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30SMS'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30SMS'lik kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30SMS için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.

  • Gold Plus Paketi’niz varken aynı anda başka bir konuşma paketi alamazsınız.

   Gold Plus Paket’iniz varken aynı anda başka internet paketi de alabilirsiniz. Kullanımınızda, Gold Plus Paket’e ek olarak aldığınız internet paketiniz öncelikli olur.

   Gold Plus Paket’iniz varken aynı anda başka bir SMS paketi de alabilirsiniz. Kullanımınızda, Gold Plus Paket’e ek olarak aldığınız SMS paketiniz öncelikli olur.

  • Gold Plus Paket’inizi iptal ettirmek için kısa mesajla ile IPTAL GOLD PLUS yazarak 2222’ye ücretsiz olarak gönderebilir ya da başka bir tarife veya pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, mesaj ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

  • FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan faydalanamaz. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda veya kampanyadan faydalanan fakat telekomünikasyon ihtiyacını karşılamak dışında kötüye kullanım tespit edilen kullanımların belirlenmesi durumunda bu hatların tarifeleri BizBize olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımları da BizBize Tarifesi üzerinden yeniden ücretlendirilerek faturalandırılır.

  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

   Turkcell, hat sahiplerinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, hat sahibini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

   Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

  Sayfayı kaydırın