Dükkanım Ekstra İnternet Paketi - TURKCELL

Dükkanım Ekstra İnternet Paketi

Dükkanım Paketi ve İnterneti Bol Dükkan 1 GB Kampanyası'ndaki abonelerimiz internet keyfini katlıyor. Her iki paket ve kampanyadaki abonelerimize 1 GB internet, özel teklifiyle.

Dükkanım Ekstra İnternet Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

  • Paket fiyatı KDV ve ÖİV dâhil 15 TL’dir, vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Paket kapsamında 1 GB internet sunulacaktır. Paketten Dükkanım Paketi ve İnterneti Bol Dükkan 1 GB kampanyasına dâhil olan faturalı aboneler faydalanabilir.
  • Paket kotası bittiğinde paket aşım ücreti ile ücretlendirilecektir.
  • Faturalı aboneler için paket aşım ücretlendirmesi 5 TL/100 MB olacaktır.
  • Paket faturalı hatlar için fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. Paket otomatik olarak her fatura döneminde yenilenecektir.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
  • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.

Sayfayı kaydırın