Deneme Paketi - TURKCELL

Deneme Paketi

Cepten interneti denemek isteyenlere müjde! Cepten interneti kullanmayan abonelerimize Sınırsız 1 GB Paketi sadece 3 TL! Siz de daha önce cepten internet kullanımı yapmadıysanız kampanyamıza katılın, internetin keyfini sürmeye başlayın.

Deneme Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

PaketHızSüreFiyatNasıl Alırım?
SINIRSIZ 1GB43.2 Mbps’a kadarAylık 3 TLDENEME -->2222

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanya'dan aşağıda belirtilen kriterleri sağlayan müşterilerimiz katılabilirler;

 • Son 6 aydır internet kullanmayan ve/veya internet paketi bulunmayan tüm bireysel müşterilerimiz
 • Son 90 gün içerisinde yeni tesis, numara taşıma ya da Hazır Kart'tan faturalı hatta geçmiş olup, ilk iki faturalama döneminde herhangi bir ücretli internet paketi almamış ve/veya tarifesinde internet paketi bulunmayan müşterilerimiz

Kampanyaya katılan aboneler, 1 GB Sınırsız İnternet Paketi’ne tüm vergiler dahil 3 TL’ye sahip olabileceklerdir. Kampanya 1 ay geçerlidir ve dönem sonunda yenilenmeyecektir.

Paketin adil kullanım limitine ulaşıldığında başka internet paketi yoksa internet erişim hızınız 96 kbps'a indirilir ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.

Bu paketin üst bağlantı hızı 43.2 Mbps'tır. Bu paketi aldığınızda internete bağlanırken diğer abonelerimize göre önceliğiniz olacaktır.

Mevcutta paketi olan aboneler kampanyaya katılamaz.

Paket satın alındığı anda aktif olur. Kampanya katılımı için atılan SMS’ler ücretsizdir.

Paket kullanımlarımları 3. şahıslara devredilemez.

Aboneler, kampanyaya sadece 1 defa katılabilir.

Yeni internet paketlerinde paketin kotası yanında paketlerde üst bağlantı hızı ve önceliklendirme olmak üzere iki yeni özellik mevcuttur. Üst bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden orta derecede ve 3. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir. Mevcutta EKO Paketi ve Standart Paketi olan aboneler 2. Öncelikte, TURBO Paketi olan aboneler ise 1. Öncelikte olacaklardır.

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. PPaket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

SMS
 • DENEME yaz 2222’ye gönder
  • Kampanya'dan aşağıda belirtilen kriterleri sağlayan müşterilerimiz katılabilirler;
   • Son 6 aydır internet kullanmayan ve/veya internet paketi bulunmayan tüm bireysel müşterilerimiz
   • Son 90 gün içerisinde yeni tesis, numara taşıma ya da Hazır Kart'tan faturalı hatta geçmiş olup, ilk iki faturalama döneminde herhangi bir ücretli internet paketi almamış ve/veya tarifesinde internet paketi bulunmayan müşterilerimiz

   Mevcutta internet paketi veya tarifesi kapsamında internet kullanım hakkı olan, Bana Uyan paketleri olan abonelerimiz ve Herkese 100TL Hediye kampanyasından faydalanan abonelerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar.
  • Kampanyadan DENEME yazıp 2222’ye göndererek yararlanabilirsiniz.

  • Onay SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Paket 30 gün geçerlidir ve yenilenmez.
  • 30 gün içinde kullanmadığınız haklarınız bir sonraki aya devretmez.
  • SINIRSIZ internet paketlerinde paket aşımı yoktur. Adil kullanım kotası dolduğunda başka internet paketiniz yoksa internet erişim hızınız 96 kbps'a indirilir ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.

  • Deneme Paketiniz varken Facebook/Sosyal /Twitter/Facebook Plus/ Gece 100MB/ Günlük 10MB/ Aşımsız 20MB/ 20MB Tanışma/ Bana Uyan paketlerini alamazsnız ve Herkese 100TL Hediye kampanyasından faydalanamazsınız

  • Paketinizi iptal etmek için IPTAL DENEME yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

  • Hayır. Paketinizden kalan haklarınızı paketinizin bitim tarihine kadar kullanabilirsiniz.

  • Numara değişikliğinde abonelik ve haklarınız yeni numaraya devrolur. Devir ve hat tipi değişikliklerinde haklarınız devrolmaz, paketiniz iptal olur.

  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
   Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

  • Hayır, bu paketler sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Yurt dışı kullanımları Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  • İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinizden düşer.

  • Abone olmak hatta sorulan sorulara cevap vermek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ve aboneliğinizi iptal etmek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ücretsizdir.

  • Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden orta derecede ve 3. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.
  • Üst bağlantı hızı internete bağlanabileceğiniz en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları, kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için 3G abonesi olmanızı gerekmektedir. 3G yazıp 2222’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
   43.2 Mbps’lık paketleri, “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcı Teknolojili) bir cihazınız varsa almanızı öneririz.

  Sayfayı kaydırın