Avantajlı Laptop Fiyatları

turkcell.com.tr

Aklındaki laptop, hayalindeki avantajlarla Turkcell’de!

Siz de turkcell.com.tr’ye gelin, hayalinizdeki laptopa ister peşin ister 12 aya varan taksitlerle sahip olun!

incele

Günlük
Bilgisayar

tümünü incele
Hometech Alfa 500C

Hometech Alfa 500C
Intel Celeron N3350 DualCore, 4GB Ram, 500 GB Dahili Hafıza, Windows 10 İşletim Sistemi

12 ay taksit fırsatıyla

hemen satın al

Performans
Bilgisayarı

tümünü incele
Lenovo Ideapad S145

Lenovo Ideapad S145
Intel® Core™ i5-8265U, 4GB Soldered DDR4-2400 Ram, 128 GB SSD Dahili Hafıza, Windows 10 İşletim Sistemi

12 ay taksit fırsatıyla

hemen satın al

Oyuncu
Bilgisayarı

tümünü incele
Casper Excalibur G770.9750-8EG0A

Casper Excalibur G770.9750-8EG0A
Intel Core i7-9750H, 8 GB DDR4 Ram, 480 GB SSD Dahili Hafıza, Windows 10 İşletim Sistemi

12 ay taksit fırsatıyla

hemen satın al

Bilgisayarımı neden Turkcell’den almalıyım?

Bilgisayarınızı Turkcell’den alırsanız bilgisayarınız Turkcell garantisi ve ücretsiz kargo ile istediğiniz yere teslim edilir. Turkcell, tarifeye ek 12 aya varan taksit imkanıyla ödeme kolaylığı sağlar ve kampanya dönemlerinde indirimli fiyatlar ve teklifler sunar. Cihaz taksitlerini başka bir fatura takip etmenize gerek kalmadan tek fatura üzerinden ödeyebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapacağım?

Seçtiğiniz bilgisayar modeline peşin veya tarifenize ek 6,9 ve 12 ay taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra bilgisayarınızı ödeme tipinize bağlı olarak kurye veya kargo ile kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyim?

Günümüzün en çok kullanılan teknolojik araçları bilgisayarlar gün geçtikçe çok daha donanımlı ve etkili hale geliyor. Bu sebeple bilgisayar satın alımlarında verilen kararda kapasite, hız, görüntü kalitesi gibi birden fazla etken madde bulunuyor. Hayallerinizi bir tık öteye taşıyabilen teknolojik donanımlı bilgisayarlara taksitli avantajlarla ve Turkcell kalitesi ile sahip olmak için doğru yerdesiniz.

Bilgisayar almadan önce ihtiyacınız olan bilgisayar türüne ve aradığınız özelliklere karar vermelisiniz. Aradığınız tür ve özellikteki bilgisayarlar için fiyatlar bilgisayar türüne ve bilgisayarın teknik özelliklerine göre değişmektedir. Bilgisayarlar turkcell.com.tr altında üç ana kategoride toplanır. Oyuncu bilgisayarları, günlük bilgisayarlar ve performans bilgisayarları. Günlük bilgisayarlar tasarımsal özellikleri ile öne çıkarken, performans bilgisayarları ise hızlı altyapıları ile öne çıkıyor. İhtiyacınız doğrultusunda kategorilendirilmiş bilgisayarlara Turkcell kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Bilgisayar donanım özellikleri ne demektir?

Bilgisayarınızın performansını belirleyen ana etken donanım özellikleridir. Bilgisayarın ekran kartı, bellek ve işlemcisi donanım özelliklerini oluşturur. Bilgisayarın performansını etkileyen bu özellik ihtiyacınıza yönelik bilgisayar seçiminde büyük rol oynar. Günlük kullanım için uygun bilgisayarlarda donanım özellikleri daha düşük standartlarda olabilecekken oyun ya da profesyonel kullanımda daha yüksek işlemcilere ve ekran kartlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada bilgisayarda daha fazla depolama alanına gereksinim duyuyorsanız bellek açısından kuvvetli, daha iyi görüntü kalitesi arıyorsanız ise ekran kartı daha yüksek çözünürlükte bir bilgisayar seçmeniz daha doğru olacaktır.

İade ya da değişim olanağı var mı?

turkcell.com.tr'den almış olduğunuz kontratlı/taksitli ürünleri, kutusu açılmamış ise cayma hakkınızı kullanarak teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde iade edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz. turkcell.com.tr’den almış olduğunuz peşin ürünleri kırılmamış, hasar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş bir şekilde tüm yan ürünleri ile birlikte teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz.

Bilgisayar garantisine neler dahil?

Üretici kaynaklı hatalar garanti kapsamındadır.

Bilgisayarımı Turkcell’den alırsam garanti süresi ne kadar?

Bilgisayarımı Turkcell’den alırsam garanti süresi fatura tarihinden itibaren 2 (iki) yıldır.