Bankacılık, sigorta, faktoring, leasing, bireysel emeklilik, aracı kurumlar ve diğerleri. Finans sektörü son yıllarda hızla büyümeye, yeni kategori ve çözümlerle gelişmeye devam ediyor.

Mobil internet, dijital servisler ve akıllı cihazlar ile müşterilerin yaşam tarzları ve tempoları değişirken, fark yaratmak isteyen bankalar ve finans kurumları kendilerini sürekli geliştirmek zorunda kalıyor. Bu gelişimin en önemli yolu ise doğru teknolojileri doğru alanlarda kullanmaktan geçiyor. Gelişen teknoloji tüm sektörlerde olduğu gibi finans sektörünün de gelişimi ve değişimi için baş rolü üstleniyor.

Türkiye’de binlerce finans kurumu esnek ve güvenli altyapı, verimli saha süreçleri, etkin müşteri ilişkileri için Turkcell’in teknoloji altyapısı ve çözümlerinden faydalanıyor. Günümüzde zorunluluk haline gelmiş teknolojik araçları kullanarak çağın gerisinde kalmaktan kurtulan kurumların büyüme ivmesi bu nedenle artarak devam ediyor.

Turkcell, Gerçek Zamanlı Şirket yaklaşımı ile bu çetin rekabet ortamında finans sektöründeki kurumların hedeflerini gerçekleştirebilmesine odaklanıyor. Sektördeki bilgi ve tecrübelerini teknoloji altyapısı ile birleştirip sektörün ihtiyaçlarına uygun yeni çözümler geliştiriyor.

Kurumsal çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapat
Yardım ister misiniz?