Süper Star Paket

Süper Star Paket, ses, SMS ve internet iletişimini bir arada sunarak yurt içi tüm iletişim ihtiyaçlarınız için süper çözüm sunuyor!

Siz de bu avantajlı paketten yararlanmak ve tüm yurt içi iletişim maliyetlerinizi kontrol altına almak isterseniz, 532 ya da 0532 532 00 00’yi arayınız.

Süper Star Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
6000 DK TURKCELL İÇİ
3000 DK HER YÖNE
10000 DK ŞİRKET İÇİ
1 GB İNTERNET
500 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

PaketAylık Sabit ÜcretSes Faydası
SMS
Data
SÜPER STAR PAKET129 TLŞirketİçi: 10.000 DK
Turkcell: 6.000 DK
Her Yöne: 3.000 DK 
Her Yöne: 500 SMS1 GB

 

Süper Star Paket 1 Temmuz 2014 itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • 03.04.2017 tarihinden itibaren yurt içi yönüne paketsiz konuşma kullanımı ve konuşma aşım ücreti 66 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), yurt içi yönüne paketsiz sms kullanımı ve sms aşım ücreti 55 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak güncellenmiştir.
 • 10 Mayıs 2015 itibarıyla Süper Star Paket'in aylık sabit ücreti 129 TL olarak değişmiştir. 
 • 10 Ekim 2014 itibarıyla Süper Star Paket'in aylık sabit ücreti 120 TL olarak değişmiştir.
 • Paket ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
 • Süper Star Paket sınırları aşıldığında yurt içi konuşmalarınız her yöne 66 KR / DK; SMS her yöne 55 KR / SMS ve data kullanımlarınız 0,06 TL/MB olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Süper Star Paketi dahilinde verilen dakikalar yurt içindeyken yurt içi yönüne yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız, aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel Paket kullanıcısı olan hatlar, firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.
 • Yurt dışındayken ya da Türkiye'deyken yurt dışı yönüne yapılan kullanımlar paket kapsamı dışındadır. Yurt dışı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Süper Star Paketi dahilinde verilen SMS'ler yurt içindeyken yurt içi yönüne kısa mesaj gönderimlerini kapsamaktadır. Yurt dışındayken ya da Türkiye'deyken yurt dışı yönüne yapılan kullanımlar paket kapsamı dışındadır.
 • 1 GB data kullanımı yurt içinde yapılan kullanım için geçerlidir. Yurt dışında yapılan kullanımlar yurt dışı fiyatlandırmaları üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • Bu kampanyadan Dijital FCT, analog FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, OfistenOfise, Ofisten Cebe kullanan FCT hatları ve taahhütlü indirim kullanan hatlar yararlanamaz.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara satış yaparak kullanmalarına izin verilmez.
 • Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır. Tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. 
 • Paket içeriğinde ses, data SMS içerikleri 1 aylıktır. Kullanılmayan miktarlar bir sonraki aya devretmez.
 • Süper Star Paket'ten yararlanmak için Paketcell Tarifesi'ne geçmeniz gerekmektedir.

532 ya da 0532 532 0000
 • Süper Star Paket dahilindeki dakika, SMS ve internet paketi; talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinden itibaren kullanılabilir.

  Paketiniz dahilindeki dakika, SMS ve internet kullanımı o ayki fatura dönemi için geçerlidir ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir. FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda bu hatların tarifeleri Ekomini tarifesi olarak değiştirilir.
  Turkcell abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

  Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez.

 • 10.000 dakikalık Şirketİçi kullanım hakkı aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için; 6000 dakikalık Turkcell içi kullanım hakkı Turkcell'lilerle yapılan yurt içi görüşmeler için geçerlidir. Her yöne 3000 dakika ise tüm operatör ve sabit hat (ev,iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarda geçerlidir.
  Süper Star paketi olan müşteriler aynı anda başka bir ses paketi alamazlar.
  Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.
   
  Paket dakikalarınızla yurtiçinde tüm Turkcell'liler, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz.

  Paketiniz ile aldığınız dakikalar o ayki fatura dönemi için geçerlidir ve bu dönem arasında kullanılamayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.

  Kalan dakikaları KALAN PAKET yazıp 2222'ye gönderebilir ya da Kurumsal Online İşlem üzerinden sorgulayabilirsiniz.
  Kalan dakika sorgulama SMS’i ücretsizdir.

  Paket durum sorgulama ve paket dakikalarının bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelere, son 6 saat içerisinde yapmış olduğunuz görüşmeler dahil olmayabilir.
 • Süper Star paketi olan müşteriler aynı anda başka SMS paketi alabilirler.

  Süper Star Pakete ek olarak alınan SMS paketi kullanımda önceliklidir

  SMS için kullanılan paket aşım ücreti, standart kısa mesaj fiyatı üzerinden yapılacaktır.

  Paket kapsamındaki SMS'ler bir fatura dönemi için geçerlidir ve bu dönem arasında kullanılamayan SMS'ler bir sonraki aya devretmez.

  Süper Star Paket kapsamında verilen SMS'lere "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS ler” dahil değildir.

  Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Süper Star paketi olan müşteriler aynı anda başka internet paketi alabilirler.

  Süper Star Pakete ek olarak alınan internet paketi kullanımda önceliklidir.

  Yurt dışındaki internet kullanımı kampanya paketine dahil değildir. Yurtdışında kullandığınız veri uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  Süper Star paketi kapsamındaki internet paketi bir fatura dönemi için geçerlidir. Paketten bu fatura dönemi arasında kullanılamayan paket datası bir sonraki aya devretmez.

  İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paket aşımında da yine indirilen ve yüklenen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

 • Süper Star paketten

  • Dijital FCT, ANalog FCT , Ofis çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanan FCT hatları,
  • Taahütlü indirim kampanyalarından yararlanan hatlar
  Süper Star paketten yararlanamaz

1GB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 1GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

5,825
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

256
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

256
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

72
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

32
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

52,429
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

2,996
Sayfayı kaydırın