Turkcellİçi Dakika Paketleri Mega

Turkcellİçi Dakika Paketleri Mega

Turkcellİçi Dakika Paketleri Mega ile aldığınız paket kadar dakika bizden size hediye, üstelik paket aşımı ve diğer operatörü aramanın dakikası da 66 KR!

Turkcellİçi Dakika Paketleri Mega
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Paket Aylık Paket Ücreti
Tüm Vergiler Dahil
Alınan Dakika
Turkcellİçi 120 Mega 37 TL 240 dk Turkcell ve Sabit Hat
Turkcellİçi 240 Mega 70 TL 480 dk Turkcell ve Sabit Hat
Turkcellİçi 480 Mega 111 TL 960 dk Turkcell ve Sabit Hat
Turkcellİçi 1200 Mega 194 TL 2400 dk Turkcell ve Sabit Hat
Turkcellİçi 2400 Mega 320 TL 5000 dk Turkcell ve Sabit Hat
Turkcellİçi Mega Dakika Paketleri'nin aylık sabit ücretleri 17.02.2012 tarihinde yenilecektir. Yeni ücretler aşağıdaki gibidir:

Turkcellİçi 120 Mega 40 TL/Ay
Turkcellİçi 240 Mega 75 TL/Ay
Turkcellİçi 600 Mega 117 TL/Ay
Turkcellİçi 1200 Mega 202 TL/Ay
Turkcellİçi 2500 Mega 330 TL/Ay

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
 • Turkcelliçi Dakika paketleri Mega, aylık dakika paketleridir. Dakikalarınızı toplu alarak çok daha ucuza konuşursunuz. Turkcelliçi Dakika Paketleri Mega ile aldığınız dakika kadar da Turkcell’den size hediye olarak verilir. Böylece aynı fiyata iki katına konuşabilirsiniz.
Diğer
25.10.2010 tarihi itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.
 • İsteyen tüm Kurumsal Turkcell’liler yararlanabilir.
 • Turkcellİçi Dakika Paketleri Mega’ya geçmek için, şirket yetkiliniz aracılığıyla Turkcell İletişim Merkezi veya Turkcell Mağazaları 'ne başvurabilir, Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • Yeni tesis aboneliği yapılırken Turkcellİçi Dakika Paketi Mega’dan yararlanabilirsiniz. Yeni tesis sırasında bir hat için birden fazla paket seçilirse, ilk seçilen paket geçerli olur.
 • Şirket yetkilisi veya işlem yapmaya vekaletname ile yetkilendirilmiş kişi Turkcell İletişim Merkezi 'leri veya Turkcell Abone Merkezleri 'ne kimlik fotokopisi, şirket imza sirküleri ve şirket antetli kağıda yazılı imzalı-kaşeli dilekçe ile giderek başvuruda bulunabilir. Kurumsal Online İşlem Merkezi üyeliği olan abonelerimiz tarife değişikliğini Web sitemiz üzerinden de gerçekleştirebilir.
 • Devir sırasında Turkcellİçi Dakika Paketi Mega otomatik olarak iptal olmaz. Ancak talepo edilmesi gerekir.
 • Başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren hediye dakikalı paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Hediye dakikalarınız bir sonraki aya devrolmaz.
 • Hediye dakikalar için ek bir ücret ödemezsiniz. Mevcut paket fiyatını öder ama tam iki kat konuşursunuz.
 • Kalan dakikaları sorgulamak için KALAN PAKET yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Kalan dakika sorgulama SMS’i ücretsizdir.
  • Eğer Turkcellİçi Dakika Paketiniz varsa, paketinizdeki kadar dakika bizden size hediye. İlk fatura kesiminizden itibaren hediye dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Eğer Turkcellİçi Dakika Paketiniz yoksa şirket yetkiliniz 'den veya Turkcell İletişim Merkez 'leri ile paket başvurusunda bulunabilir. Başvuru sonrası fatura kesiminizden itibaren 35 milyon Turkcell'li ile dakikası en fazla 12,1 KRye konuşmaya başlayacaksınız.
 • Hayır.
 • EN UCUZ yazıp 2747'ye gönderdiğinizde her ay Turkcellİçi Dakika Paketinizin dakikası kadar hediye dakika kazanacaksınız. Örneğin Turkcellİçi 120 paketiniz varsa biz de size 120 dk hediye edeceğiz, toplam 240 dakika konuşacaksınız. Üstelik aynı fiyata.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • TURKCELLİÇİ Dakika paketler Mega, aylık dakika paketleridir. Dakikalarınızı toplu alarak çok daha ucuza konuşursunuz. TURKCELLİÇİ Dakika Paketleri Mega ile aldığınız dakika kadar da Turkcell’den size hediye olarak verilir. Böylece aynı fiyata iki katına konuşurken, diğer operatöre de dakikası 30 KR’a konuşurken, paket dakikalarınız bittiğinde Turkcell ve Sabit hat yönüne de dakikası 30 KR’dan konuşmaya devam edebilirsiniz.
 • Turkcellİçi Dakika Paketiniz varsa EN UCUZ yazıp 2747'ye göndermeniz yeterli. İlk fatura kesiminizden itibaren paketinizi hediyeli olarak kullanmaya başlarsınız. Turkcellİçi Dakika Paketiniz yoksa şirket yetkiliniz 'den, Turkcell İletişim Merkezi 'lerinden paket başvurusunda bulunabilir. Başvuru sonrası fatura kesiminizden itibaren 35 milyon Turkcell'li ile dakikası en fazla 12,1 KRye konuşmaya başlayacaksınız.
 • Turkcellİçi Dakika paket Mega ile aldığınız dakika kadar dakika biz hediye ediyoruz. Yani Turkcellİçi120 Mega paketi alırsanız, size 120 dk. da bizden hediye, yani aynı aylık ücrete tam iki katı, 240 dakika konuşacaksınız.
 • Turkcell, ücretlendirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Üye olunan Turkcellİçi paket kadar dakika hediye edilir. Hediye dakikaların kullanımı mevcut paket dakikaları ile aynıdır. Dönem içerisinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki döneme devretmez.
  Turkcellİçi Dakika Paketi Mega VPN tanımlı hatlara tanımlanabilir.
  Turkcellİçi Dakika Paketleri de VPN özellikleri olan kısa numara, çağrı kısıtlama özelliklerinden yararlanır.
  Aynı şirkete kayıtlı şirketiçi avantaj kullanan hatlar tarafından ve işteherkes kullanan tüm kurumsallar tarafından da şirketiçi gibi aranabilir.
  Özel görüşmelerinizi faturanızda ayrıca görmek için iş dışı görüşmelerinizin başına * koyarak arama yapmanız yeterlidir.
  Uluslararası dolaşımda indirim geçerli değildir.
  Turkcellİçi Dakika Paketleri Mega Ofisten Ofise seçeneği ile birlikte alınabilir.
  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
Sayfayı kaydırın