Turbo 100 MB (Faturasız)

Turkcell’in Turbo internet dünyasına hoşgeldiniz! 43.2 Mbps’a kadar Turbo hızını daha iyi deneyimleyebilmeniz için “Dual Carrier” ( Çift Taşıyıcı Teknolojili) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. 

Turbo 100 MB (Faturasız)
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
100 MB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

PaketHızSüreFiyatNasıl Alırım?
TURBO 100 MB43.2 Mbps’a kadar Aylık12 TLTURBO100MB --> 2222

 • Tüm paketlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Faturasız internet paketlerinin paket aşım ücreti 0,02 TL/100 KB’dir.
 • Yeni internet paketlerinde paketin kotası yanında paketlerde üst bağlantı hızı ve önceliklendirme olmak üzere iki yeni özellik mevcuttur. Üst bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir. Mevcutta Standart Paketi olan aboneler 2. Öncelikte, TURBO Paketi olan aboneler ise 1. Öncelikte olacaklardır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
SMS
 • TURBO 100 MB (TURBO100MB yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Turkcell Kurumsal Satış
  0532 757 22 22
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • TURBO100MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. İsterseniz Turkcell bayilerinden, müşteri hizmetlerinden veya online işlem merkezlerinden de satın alabilirsiniz.

  • Kurumsal faturalı ve faturasız tüm ses hattı kullanan müşterilerimiz bu paketi satın alabilirler.

  • Onay SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Faturalı hatlar için yapılan sorgularda son 1 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil değildir.

  • Aylık paketlerde ay içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devrolmaz.

  • Paket aşım ücreti Faturasız hatlar için 0,02 TL/100 KB, Faturalı hatlar için ise 0,05 TL/MB'dir.

  • Abone olmak hatta sorulan sorulara cevap vermek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ve aboneliğinizi iptal etmek için gönderdiğiniz tüm mesajlar ücretsizdir.

  • İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinizden düşer. Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.

  • Önceliklendirme özelliği, abonenin, şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.

  • Üst bağlantı hızı internete bağlanabileceğiniz en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için 3G abonesi olmanız gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. 43.2 Mbps’lık paketleri “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcı Teknolojili) bir cihazınız varsa almanızı öneririz.

  • Faturalı ve mevcutta içinde internet teklifi olan bir tarifedeyseniz yeni internet dünyasından Standart veya Turbo paketlerden birisini almanız durumunda iki paketi de Standart fiyatına alabilirsiniz. Örnek: StarPlus Paketinizdeyken, Turbo 100 MB almak isterseniz, Turbo Paketi aynı kotadaki standart paketi fiyatına yani 10TL’ye satın alabilirsiniz. İnternetsiz bir tarifeye geçtiğinizde indirimli olarak aldığınız paketler iptal edilir.

  • Hayır, Yeni Cepten İnternet Paketleri sadece yurt içi kullanımınızda geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  • 100 MB Yeni Cepten İnternet Paketinizi iptal edebilmek için, IPTAL YENI100 yazıp 2222'ye mesaj atabilirsiniz. Şirket yetkilileri tarafından   Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne, Kurumsal Online İşlem’e veya Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne başvuru yapılması gerekir.

  100MB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 100MB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  569
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  25
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  25
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  7
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  3
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  5,120
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  293
  Sayfayı kaydırın