Rusya Ukrayna Kampanyası - TURKCELL

Rusya Ukrayna Kampanyası

1 Eylül itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.

Şirketiniz Rusya veya Ukrayna ile ticaret yapıyor, siz de sıkça seyahate mi çıkıyorsunuz? Sadece Kurumsal Turkcell’lilere özel Rusya Ukrayna Kampanyası ile günde 3 dakikadan sonra dakikası sadece 99 kuruşa arama yapabilir, iş gezilerinizde çok uygun fiyatlarla konuşabilirsiniz.

99 KR / DAKİKA
Abone Alımına Kapalı
Rusya Ukrayna Kampanyası
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Rusya Ukrayna Kampanyası ile kampanya kapsamındaki ülkelerden yaptığınız aramalarda 3. dakikadan sonra arama yapmanın dakikası tüm vergiler dahil (%18 KDV, %25 ÖİV) sadece 99 kuruş. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Hattı yurt dışında kullanıma açık olan Kurumsal Faturalı tüm Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler.
Kampanyanız aynı gün içinde yaptığınız, 3 dakikadan sonraki aramalardan itibaren başlar. İlk 3 dakika Turkcell Dünya tarifesinden ücret ödersiniz.
SMS
 • KURUMSAL RUSYA yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Diğer
  • Kurumsal faturalı hattınızla, Rusya ve Ukrayna’da yaptığınız aramalarda günde 3 dakikadan sonra tüm vergiler dahil dakikası 99 kuruşa konuşabileceğiniz kampanyadır.
  • KURUMSAL RUSYA yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Paketi almak için yurt içinde gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir, yurt dışında ise standart Turkcell Dünya Tarifesi’nden ücret ödersiniz.
   Dilerseniz, Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell Mağazaları’nden de satın alabilirsiniz.
  • Kurumsal Faturalı tüm Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler. Kurumsal hat ile paket satın almak için ‘şirket yetkilisi’ olma şartı aranmaz. Hattı yurt dışı kullanıma açık tüm kurumsal hat sahipleri bu paketi alabilirler.
  • Paket talebinizden hemen sonra kampanyanız onaylandığında SMS ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyanızı havaalanında yurt dışına çıkış anında almanızı tavsiye ediyoruz. Kampanyanızı iptal edene kadar üyeliğiniz devam eder.
  • Rusya Ukrayna Kampanyası ile kampanya kapsamındaki ülkelerden yaptığınız aramalarda 3. dakikadan sonra arama yapmanın dakikası tüm vergiler dahil sadece 99 kuruş. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
   Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Rusya Ukrayna Kampanyası’na tek seferlik abone olmanız yeterlidir. Kampanya avantajı sadece Rusya ve Ukrayna’da başlatılan çağrılar için geçerlidir. Bir gün GMT İstanbul saat ayarlamasına göre 00:00-23.59 arasını göstermektedir.
   Kampanyayı iptal etmediğiniz sürece devam eder ancak faturanıza her ay otomatik olarak kampanya ücreti uygulanması söz konusu değildir.
  • Rusya Ukrayna Kampanyası 01.09.2011 tarihine kadar geçerlidir.
  • Günde 3 dakikadan sonra 99 kuruş/dakika konuşma avantajı sadece arama dakikalarında geçerlidir.
  • Rusya ve Ukrayna’dan yaptığınız aramaları kapsamaktadır. Aşağıda belirtilen ülkeler dışında tüm yönlere doğru yapılan aramalar için geçerlidir.
   American Samoa, Ascension Adaları, Australian External Territories, Cook Adaları, Diego Garcia, Kiribati, Marshall Adaları, Micronesia, Nauru, Niue, Palau, Saint Helena, San Marino, Solomon Adaları, Tokelau, Tuvalu, Vanuatu,Wallis ve Futuna, Zanzibar, Sao Tome Principe, Guinea Bissau, Küba, Lichtenstein, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Timor Leste, Papau Yeni Gine
  • Yurt dışı paketlerinde paket dakikaları bittiğinde bilgilendirme yapılamamaktadır.
  • Yurtdışı kullanıma kapalı hatları, kullanıma açtırmak için şirket yetkilisinin başvurması gerekmektedir.
  • Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Sayfayı kaydırın