Limitsiz

Size ve şirketinize uygun internet paketini seçip VINN'ınız, VINN WiFi multimodeminiz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınız ile rahatlıkla Turkcell’in 3G hızıyla internete bağlanabilirsiniz.

Limitsiz
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
15 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Paket Adı Fiyat Nasıl Alırım?
Limitsiz 89 TL AYLIK LIMITSIZ --> 2222
 
 • Paketinizin kotasını doldurur ve hızınız kısıtlanırsa ek paketlerimiz ile 3G hızında internete bağlanmaya devam edebilirsiniz. Ek paketler talep edildiği anda tanımlanır, 1 ay bitiminde sonlanır ve yenilenmez. Ek paketler ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 • Tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahil ücretlerdir.
 • Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti (paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. 
 • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır. 
 • Abone paketini iptal etme talebi gönderdiği zaman, paketi mevcut fatura dönemi sonunda iptal edilecektir. Paket tüm fatura dönemi boyunca tanımlı olduğu için iptal edilen ayın ilgili faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
 • 3G cihaz hediyeli kampanyalarımızı görmek için tıklayınız.

İhtiyacınıza uygun faturalı bilgisayardan internet paketlerinden birini seçerek Turkcell 3G kapsama alanı dahilindeister iş yerinizde, ister yolculukta, ister kafede, internete 3G hızıyla mobil olarak bağlanabilirsiniz. Üstelik kurumsal uygulamalarınıza da erişebilirsiniz.

SMS
 • AYLIK LIMITSIZ yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Turkcell Kurumsal Satış
  Turkcell Çözüm Ortakları
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Faturalı Süper İnternet Tarifesi aylık sabit ücretli, 1 GB’den başlayan, farklı büyüklüklerde internet erişim paketleridir.

  • Tüm şirket çalışanları,
   abone olmak istedikleri paketin anahtar kelimesini yazıp 2222'ye SMS’le gönderebilirler.(Örn;AYLIK1GB, AYLIK4GB, AYLIK LIMITINDE DURAN 1GB, AYLIK LIMITINDE DURAN 4GB veya AYLIK LIMITSIZ yazarak 2222’ye gönderebilir ve istediğiniz pakete abone olabilirsiniz.)
   SMS’lerinizi VINN 3G Modem, VINN 3G MultiModem veya 3G Dizüstü Bilgisayarınız içerisindeki hattınızdan, ilgili arayüz programını kullanarak da gönderebilirsiniz.

   Şirketler ise;
   Şirket yetkilileri aracılığıyla, Kurumsal Çözüm Merkezleri, Hesabım ile Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne başvuru yapabilirler.
  • Limitsiz pakette Adil Kullanım Politikası doğrultusunda, kullanım 15 GB'a ulaştığında hız 128 kbps'a düşürülecek, ek kullanımlar ücretlendirilmeyecektir.

  • KALAN yazıp 2222'ye SMS atarak, Hesabım'dan ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz. 
   İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.


  • Ortak internet paketi kullanan hatlar, ayni zamanda Faturalı 3G Internet Paketinden faydalanamaz.

  • Faturalı İnternet hattı müşterisi olmanız yeterlidir.

  • KALAN EKPAKET yazıp 2222'ye göndererek yapabilirsiniz. 
   İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.


  • Ek paketinizin %80 ve %100 doldukları dönemlerde, SMS ile bilgilendirileceksiniz. Eğer mevcut paketinizde hala kullanılmamış bakiyeniz var ise, ek paketiniz bittikten sonra internete paket aşımına tabii olmadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

  • Faturalı 3G Internet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
   Belirtilen bağlantı hızı, 3G ana istasyonuna olan uzaklık, kullanılan 3G modemin özellikleri, şebeke yoğunluğu ve kapsama alanı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
   Turkcell, 3G Internet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   Faturalı 3G Internet hatları için adil kullanım politikası doğrultusunda, bir fatura döneminde yurtiçi paket asim ücreti kurumsal kullanıcılar için 199 TL'ye (tüm vergiler dahil) ulaştığında, kullanım hızı 128 kbps’ye düşürülecektir ve sonrasındaki kullanımlar için ücretlendirme yapılmayacaktır. 3G İnternet paketi yenilendiğinde veya bir sonraki fatura dönemi başlangıcında hız ve ücretlendirme normale dönecektir.
   *Limitsiz pakette Adil kullanım politikası doğrultusunda, kullanım 15 GB’ye ulaştığında hız 128 kbps’ye düşürülecek, ek kullanımlar ücretlendirilmeyecektir.
   **Limitinde duran paketlerde, ilgili kota miktarı dolduktan sonra hız 5 kbps’ya düşürülecek, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Hız aynı dönem içerisinde yeni paket alımında, ya da bir sonraki paket dönemiyle birlikte geri gelecektir.
  • Limitsiz Bilgisayardan Mobil İnternet Paketinizi iptal edebilmek için, IPTAL AYLIK LIMITSIZ yazıp 2222'ye mesaj atabilirsiniz. Şirket yetkilileri tarafından Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne, Hesabım'a veya Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne başvuru yapılması gerekir.

  15GB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 15GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  87,381
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  3,840
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  3,840
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  1,086
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  474
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  786,432
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  44,939
  Sayfayı kaydırın