Kurumsal Kontratlı Şirketiçi Avantaj - TURKCELL

Kurumsal Kontratlı Şirketiçi Avantaj

Şirket içinde 3 ay avantajlı konuşturan Turkcell tarifesinden yararlanmak için şirket yetkilinizin başvurması yeterli

Kurumsal Kontratlı Şirketiçi Avantaj
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

1 ay Şirketİçi 3700 Bedava kullanıp Şirketİçi İndirimli’ye geçen abonelerin ilk faturalarına Tüm vergiler (%18 KDV ve % 25 ÖİV) dahil: 1*(23-13,33)= 9,67 TL

2 ay Şirketİçi 3700 Bedava kullanıp Şirketİçi İndirimli’ye geçen abonelerin ilk faturalarına Tüm vergiler (%18 KDV ve % 25 ÖİV) dahil: 2*(23-13,33)= 19,34 TL

3 ay Şirketİçi 3700 Bedava kullanıp Şirketİçi İndirimli’ye geçen abonelerin ilk faturalarına Tüm vergiler (%18 KDV ve % 25 ÖİV) dahil: 3*(23-13,33)= 29,01 TL
fark bedeli yansıyacaktır.


Erken iptal ücreti

Fiyat
Şirketİçi 2400 Bedava 38 TL
Şirketİçi Bedava 66,3 TL
Şirketİçi İndirimli 31,2 TL
İsteHerkes+Şirketİçi 2400 Bedava 76,6 TL
İsteHerkes+Şirketİçi Bedava 104,9 TL
İsteHerkes+Şirketİçi 2400 İndirimli 69,8 TL


IsteHerkes, SirketIçi2400 Bedava, SirketIçi 3700 Bedava ve SirketIçi Indirimli alan kurumsal müsterilerimiz, 12 ay kullanma taahhüdü verdiginde, seçenek aylik sabit ücretini ilk 3 ay boyunca ödemeyeceklerdir.
Paket asimlari, dakika ücretlendirmeleri, SMS ve internet kullanimlari ise ücretlenmeye devam edecektir.
Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.


Diğer
Şirketİçi 2400, Şirketİçi 3700 ve Şirketİçi İndirimli seçenekleri 30 Nisan 2009’dan tarihi itibarıyla Kontratlı İlk 3 Ay Bedava şeklinde aboneliğe kapatılmıştır.
 • Kurumsal Faturalı hat sahibi tüm Turkcell’liler yararlanabilir.
  Not: Kurumsal Kontratlı Şirketİçi Avantaj’dan baska bir taahhütlü kampanyaya aboneyseniz kampanyadan yararlanamazsınız.
 • Şirket yetkiliniz tarafından Turkcell Mağazaları’ne, Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ya da Turkcell Kurumsal Satış yetkilisine başvuru yapılması yeterlidir.
 • Eğer İşteHerkes, Şirketİçi2400 Bedava, Şirketİçi 3700 Bedava veya Şirketİçi İndirimli’niz varsa şirket yetkilinizin kampanyaya basvurusu sonrasında kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. İlk faturanıza avantaj aylık ücretiniz yansıtılmaz. 3 Ay Boyunca seçeneginiz ise ücretlendirilmez.
 • Kampanya ile hem Şirketİçi Avantaj Paketleri’nden birine sahip olursunuz hem de bu avantajlar için 3 ay boyunca ücret ödemezsiniz.
  Eğer Kobi İşteHerkes, Şirketİçi 2400 Bedava, Şirketİçi 3700 Bedava veya Şirketİçi İndirimli’niz yoksa, sirket yetkilinizin kampanyaya ve seçeneğe başvurusu sonrası bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Şirket yetkilinizin kampanyaya başvurusu sonrası, kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. İlk faturanıza seçenek aylık ücretiniz yansıtılmaz. 3 ay boyunca seçeneğiniz ücretlendirilmez.
 • Kampanya başvuruları, 30 Nisan 2008’e kadar yapılabilecektir.
 • İşteHerkes, Şirketİçi 2400 Bedava, Şirketİçi 3700 Bedava ve Şirketİçi İndirimli arasında kontrat bozulmadan geçiş yapabilirsiniz. Eğer 3 ay içerisinde daha düşük tutarlı seçeneğe geçerseniz, ücretsiz konustuğunuz yüksek tutarlı paketin bedeli ile mevcut paketinizin arasındaki fark ilk çıkan faturanıza cezai bedel olarak yansıtılacaktır. Taahhüt edilen seçenekten daha yüksek tutarlı bir pakete geçerseniz aradaki fark için aboneye iade/ödeme yapılmaz.
 • Hattınızı veya seçeneğinizi iptal etmek istediğinizde, erken iptal ücreti olarak her seçenek için belirlenen tutar ilk faturanıza yansıtılır.
 • Fatura borcu olan ama hattı kapanmamış Turkcell’liler bu tarifeden yararlanabilir.
 • Kampanyaya katıldıktan sonra tarifenizi değistirebilmeniz için önce kampanya aboneliğinizi sona erdirmeniz, sonra da tarife degisikligi yapmanız gerekir. Kampanya aboneliğinizi sonlandirmaniz durumunda seçenek iptali yaptığınız için her paket için belirlenen erken iptal ücreti ilk faturanıza yansıtılır.
 • Yeni faturalı hat abonesi olmuş olsanız da bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 • Şirket yetkilisi tarafından Turkcell Mağazaları’ne, Turkcell Müşteri Hizmetlerine ya da Turkcell Kurumsal Satış Yetkilisi’ne iptal için başvuru yapılmalıdır.
 • • Şirketİçi Avantaj ile aldiginiz aldığınız ücretsiz dakikalar veya indirimli konuşmalar şirketinize kayıtlı hatlar arasındaki konuşmalarınız için geçerlidir.
  • Paket ve Paket Dışı yapılan konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • Kurumsal Kontratlı Şirketİçi Avantaj hiçbir kontratlı kampanya ile birleştirilemez.
  • Turkcell; Kurumsal Kontratlı Şirketİçi Avantaj fiyatları ve diğer koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Sayfayı kaydırın