Turkcellİçi İndirimli Mega

Turkcellİçi İndirimli Mega

Sadece Turcell’lilerle ve sabit hatlarla değil diğer operatörlerle de indirimli konuşmak istiyorum diyorsanız bu tarife tam size göre.

Turkcellİçi İndirimli Mega
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir. Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Turkcellİçi İndirimli Mega seçeneği ile Turkcell’lilerle ve sabit hatlarla avantajlı konuşursunuz. Ayrıca bu seçenekle diğer operatör görüşmelerinizde de uygun ödeme seçeneklerinden yararlanırsınız.
 • Yurt dışı görüşmelerinizde indiriminiz geçerli değildir.
532 ya da 0532 532 0000
 • İşTcell Turkcellİçi İndirimli Mega seçeneğinden yararlanmak için buraya tıklayarak karşınıza çıkacak başvuru formunu doldurabilirsiniz.
  Şirket yetkilisinin, Turkcell Kurumsal Satış Yetkilisi’ne, Turkcell İletişim Merkezi veya Çağrı Merkezine başvuruda bulunması da yeterlidir.
  İşTcell Turkcellİçi İndirimli Mega’ya geçmek için, şirket yetkiliniz aracılığıyla Turkcell İletişim Merkezi'ne başvurabilir, Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
  İşTcell Turkcellİçi İndirimli Mega seçeneğinden VPN tanımlı hatlar yararlanabilirler.
 • Şirket yetkilisiyseniz (veya işlem yapmaya vekaletname ile yetkilendirilmiş kişi) Turkcell İletişim Merkezi'ne kimlik fotokopiniz, şirket imza sirküleriniz ve şirket antetli kağıda yazılı imzalı-kaşeli dilekçeniz ile giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Kurumsal Online İşlem Merkezi üyeliği olan müşterilerimiz tarife değişikliğini Web sitemiz üzerinden de gerçekleştirebilir.
Sayfayı kaydırın