Platin Business Star - TURKCELL

Platin Business Star

Ses, SMS, internet! Hepsi için ayrı ayrı ücret ödemek istemeyen müşterilerimiz için, tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek içerikli bir paket. Üstelik paketiniz yurt dışında da geçerli! Full Star Paket ile yurt içi tüm iletişim maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Platin Business Star
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
6000 DK TURKCELL İÇİ
3000 DK HER YÖNE
10000 DK ŞİRKET İÇİ
4 GB İNTERNET
1000 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi


PaketAylık Sabit ÜcretSes FaydasıSMSData
PLATİN BUSİNESS PAKET139 TLŞirket İçi: 10.000 DK
Turkcell: 6.000 DK
Her Yöne: 3.000 DK
Her Yöne: 1.000 SMS4 GB
Platin Business Star Paket 1 Temmuz 2014 itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır.


 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • 10 Mayıs 2015 itibarıyla Platin Business Star Paketi'nin ücreti 139 TL olarak değiştirilmiştir.
 • 13 Kasım itibarıyla Full Star paketin ismi "Platin Business Star" olarak değiştirilmiştir.
 • Paket ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Platin Business Star Paketinizle, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz 10.000 dakikanız olur. Ayrıca Turkcell'lilerle 6.000 dakika, tüm operatörler ve sabit hatlarla da tam 3.000 dakika konuşabilirsiniz.
 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel Paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.
 • Paket dakikalarınız Türkiye’deyken yurt içi yönüne yaptığınız aramaları kapsar. Yurt dışındayken ya da Türkiye'deyken yurt dışına yaptığınız görüşmeler paket kapsamınızın dışındadır. Yurt dışı ücretlendirmeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
 • Paketiniz dâhilindeki dakika, SMS ve internet kullanımınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
 • Hayır, tarifenizin sadece ana faydaları geçerlidir.

 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük vergiler dahil 12,90 TL'ye kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz.

 • Hayır, devam etmez.

 • Full Star Paket'ten yararlanmak için Paket Cell tarifesine geçmeniz gerekmektedir. Full Star Paket’ten Kurumsal Faturalı tüm Turkcell’liler yararlanabilir...

 • Paketinizi talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. İptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
 • 6000 dakikalık Şirketİçi kullanım hakkı aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için; 6000 dakikalık Turkcell içi kullanım hakkı Turkcell'lilerle yapılan yurt içi görüşmeler için geçerlidir. Her yöne 3000 dakika ise tüm operatör ve sabit hat (ev,iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarda geçerlidir.
  Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.
  Paketiniz aktif edildiğinde, paket ücretiniz faturanıza yansıtılır ve fatura kesimine kadar geçerli dakikalarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Paketiniz dâhilindeki dakika, SMS ve internet kullanımınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir. Full Star paketiniz varken aynı anda başka bir konuşma paketi alamazsınız.
 • Kalan dakikalarınızı KALAN PAKET yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilir ya da Kurumsal Online İşlemler üzerinden sorgulayabilirsiniz. Ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dahil olmayabileceğini unutmayın.
 • Kullanmadığınız haklarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya devrolmaz.
 • Paketiniz dahilindeki SMS’leriniz fatura döneminiz içinde geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
  Full Star paket kullanıcısıyken aynı anda başka SMS paketi alabilirsiniz. Full Star Paket’e ek olarak aldığınız SMS paketi kullanımınızda öncelikli olur.
  Paket SMS sınırınızı aşarsanız standart kısa mesaj tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.

  *Full Star Paket kapsamında verilen SMS'lere "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS ler” dahil değildir.

 • Full Star Paketi kullanırken aynı anda başka bir internet paketi alabilirsiniz. Full Star Paket’e ek olarak aldığınız internet paketiniz kullanımınızda öncelikli olur. Yurt dışındaki internet kullanımınız kampanya paketinize dahil değildir. Yurt dışında kullandığınız veriler için uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.
  İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen (download+upload edilen) datalarınız paket limitinizden düşer. Paket aşımında da yine indirilen ve yüklenen veri paket aşım ücreti üzerinden ücret ödersiniz.
 • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Full Star Paket’ten yararlanamazsınız.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, müşterinin kullanımını inceleme, kötü niyetten kuşkulandığı takdirde kendisini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattını kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir
  Paketlerdeki kısa mesajlarınız sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanamaz, satamazsınız.
Sayfayı kaydırın