Esnaf Paketi - TURKCELL

Esnaf Paketi

Turkcell, ülkemiz ekonomisine katkıları tartışılmaz olan esnaflarımıza özel bir paket hazırladı. Bu paketle dükkanınızda çalışanlarınızın şirket hattı olabilecek, indirimli konuşma ve mesajlaşma avantajından siz ve çalışanlarınız yararlanabileceksiniz.

38,50 TL / AY
Abone Alımına Kapalı
Esnaf Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Ücret Tablosu Paket Ücretleri 12 ay kontratla indirimli Ücretler
Aylık sabit ücret 38,5 TL 33 TL
Grup içi (Tarife içi) 300 dk. 300 dk.
Turkcell 300 dk. 300 dk.
Heryöne 300dk. 300 dk.
Sabit Hatlarla 900 dk. 900 dk.


 • Paket ücretine %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
 • Ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Esnaf Paketi Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Türkiye'de bir ilk olan İşTcell Esnaf Paketi size daha fazla güç, daha fazla iletim sağlamak için birçok avantaj sağlıyor. İşTcell Esnaf Paketiniz ile diğer Esnaf Paketi kullanıcılarıyla,Turkcell’lilerle ve her yöne 300'er dakika, sabit hatlarla da tam 900 dakika konuşabilirsiniz. İşTcell Esnaf Paketinizle birlikte kurumsal hat sahibi olacağınız için, telefon harcamalarınızı verginizden düşebilirsiniz. İşteKazan programı ile birçok markada indirimlerden yararlanabilirsiniz.
 • İşTcell Esnaf Paketi’ni 12 ay taahhütle alırsanız %15 indirim kazanırsınız; böylece 38,5 yerine 33 TL* ödeyebilirsiniz. İşTcell Esnaf Paketiniz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Yurt dışındaki ve yurt dışına yaptığınız kullanımlarınızda güncel yurt dışı tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.
 • *İşTcell Esnaf Paketi’nde yapılan fiyat değişikliklerinden, 12 ay taahütlü kampanyalı kullanıcılarımız da etkilenecektir. Bu kullanıcılarımız güncel paket fiyatı üzerinden %15 indirim almaya devam eder.
 • Esnaf Paketi ile baraber 1 GB internet paketi alınabilir. Kontratsızdır ve 10 TL/ay olarak ücretlendirilecektir. Paket ücretine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 1 Paketin kotasının bitmesi durumunda ek bir internet paketi yoksa yapılan kullanımlar 0,06TL/MB olarak ücretlendirilir.
 • Esnaf Paketi ile baraber 2 GB internet paketi alınabilir. Kontratsızdır ve 10 TL/ay olarak ücretlendirilecektir. Paket ücretine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 1 Paketin kotasının bitmesi durumunda ek bir internet paketi yoksa yapılan kullanımlar 0,06TL/MB olarak ücretlendirilir.

532 ya da 0532 532 0000
 • Esnaf paketinden yararlanabilmeniz için Esnaf Kimlik Kartınız* ile birlikte Turkcell Mağazaları'ne ya da Kurumsal Çözüm MErkezleri'ne başvuruda bulunmanız yeterli. Esnaf Paketi’nden kurumsal faturalı ya da Hazırkartlı Turkcell'liler ve TESK’e üye olduğunu belgeleyen tüm müşterilerimiz yararlanabilir.
  *Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunuzu belgeleyen, bağlı bulunduğunuz Esnaf Odası’ndan verilen Esnaf Kimlik Kartınızı göstererek ya da http://esnaf.sanayi.gov.tr sitesinden sorgulanarak alınacak internet çıktısı ile Turkcell İletişim Merkezlerive Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden Esnaf Paketi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Taahhütten vazgeçildiği zaman indirim bedelinin taahhüt süresinin başlangıç tarihinden iptal ettiğiniz tarihe kadar olan süre (fatura dönemi bazında) ile çarpılması suretiyle bulunacak tutar veya eğer bu tutara göre daha lehinize olacaksa Taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödemeniz gereken KDV, ÖİV dahil aylık Paket bedelleri toplamının cezai şart olarak ilgili hattınızın faturasına ilk fatura döneminde bir kerede yansıtılacaktır.
  24 Temmuz 2012 itibarıyla her faturalı Esnaf, toplamda en fazla 3 hattına Esnaf Paketleri’nden alabilir.
  Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir
  Paketlerdeki kısa mesajlarınız sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanamaz, satamazsınız.
Sayfayı kaydırın