Eko Plus Paket - TURKCELL

Eko Plus Paket

Konuşma, SMS ve internet kullanımlarınız ekonomik seçeneklerle şimdi Eko Plus’ta. Eko Plus Paket ile ekonomik fiyatlara her yöne konuşur, mesajlaşır ve 3G hızında internet kullanabilirsiniz.

Eko Plus Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
600 DK TURKCELL İÇİ
300 DK HER YÖNE
6000 DK ŞİRKET İÇİ
100 MB İNTERNET
100 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi


Paket Aylık Sabit Ücret Ses Faydası SMS Data
Eko Paket Plus 60 TL Şirketİçi: 6.000 DK
Turkcell: 600 DK
Her yöne : 300 DK
Her yöne: 100 SMS 100 MB


 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Paket ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki konuşmalarınız 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Eko Plus Paket’in yenilenen içeriği ile şirketinize kayıtlı hatlarla 6.000 dakika, tüm Turkcell’lilerle 600 dakika ve her yöne tam 300 dakika konuşursunuz. Dakikalarınıza ek olarak her yöne 100 adet SMS atabilir ve 100 MB internet kullanabilirsiniz.
 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için, bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.
 • Yurt dışındaki ve yurt dışına yaptığınız kullanımlarınızda İşTcell Eko Plus Paket dahilindeki dakikalar dışında, yurt dışı fiyatlandırmaları üzerinden ödeme yaparsınız. Yurt dışı ücretlendirmeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
 • İşTcell Eko Plus Paket dakikalarınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.

532 ya da 0532 532 0000
 • İşTcell Eko Plus Paket'ten yararlanmak için Paketcell tarifesine geçmeniz yeterli. Bu paketten Kurumsal Faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
  Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden, Kurumsal Online İşlemler'den ve Turkcell Noktaları’ndan Eko Plus Paket ile ilgili kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Eko Plus Paket’in yenilenen içeriği ile şirketinize kayıtlı hatlarla 6000 dakika, tüm Turkcell’lilerle 600 dakika ve her yöne tam 300 dakika konuşursunuz. Paket dakikalarınız yurt içi görüşmelerinizde geçerlidir.
  Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.
 • Paketiniz dahilindeki 100 SMS* hakkınız yurt içindeyken ve yurt içindeki hatlara yapılan kısa mesaj gönderimleriniz için geçerlidir. Yurt dışında yaptığınız kullanımlarınız ve yurt dışındaki hatlarla mesajlaşmalarınızda, yurt dışı fiyatlandırmaları üzerinden ödersiniz. Paket kapsamındaki SMS'leriniz bir fatura dönemi için geçerlidir.

  *EkoPlus Paket kapsamında size verilen SMS'lere "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS’ler” dahil değildir.

 • Eko Plus paketiniz varken başka bir konuşma paketi alamazsınız.
  Aynı anda başka data paketi alabilirsiniz. Eko Plus Paket’e ek olarak aldığınız data paketiniz kullanımınızda öncelikli olur.
  Dilerseniz, aynı anda başka bir SMS paketi daha alabilirsiniz. Ek olarak aldığınız SMS paketi kullanımınızda öncelikli olur.

  Dijital FCT, Analog FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanan FCT hatları ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıcıları Avantaj Paket’ten yararlanamaz.

 • Turkcell, müşterinin kullanımını inceleme, kötü niyetten kuşkulandığı takdirde kendisini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattını kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir
  Paketlerdeki kısa mesajlarınız sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanamaz, satamazsınız.
Sayfayı kaydırın