Avantaj Plus - TURKCELL

Avantaj Plus

Artıları bol bir tarifeniz olsun ister misiniz? O halde Avantaj Plus tam şirketinize göre! İşTcell Avantaj Plus paketi ile her yöne ekonomik fiyatlarla konuşur, mesajlaşır, internetin keyfini çıkartırsınız.

Avantaj Plus
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK TURKCELL İÇİ
500 DK HER YÖNE
6000 DK ŞİRKET İÇİ
250 MB İNTERNET
250 SMS HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

Paket Aylık Sabit Ücret Ses Faydası SMS Data
AVANTAJ PLUS PAKET 90 TL Şirketİçi: 6.000 DK
Turkcell: 1.000 DK
Her Yöne: 500 DK
Her Yöne: 250 SMS 250 MB
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Paket ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Avantaj Plus Paketiniz ile şirket içi hatlarınızla 6.000 dakika konuşursunuz. Avantaj Plus Paket ile Turkcell’lilerle de tam 1.000 dakika konuşabilirsiniz. Her yöne 500 dakikanız ise diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev ve iş) numaraları ile yine yurt içi konuşmalarınızda geçerlidir. Üstelik her yöne 250 SMS atabilir ve 250 MB ile internette gezebilirsiniz. Unutmayın, paketinizdeki dakikaları Türkiye’de yaptığınız yurt içi görüşmelerinizde kullanabilirsiniz. Yurt dışındayken ya da Türkiye'deyken yurt dışına yaptığınız görüşmeleriniz, paket kapsamınızın dışındadır.
 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel Paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.
 • Yurt dışı ücretlendirmeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.
 • Avantaj Plus Paketiniz içinde bulunduğunuz aydaki fatura döneminiz için geçerlidir. İptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
532 ya da 0532 532 0000
 • İşTcell Avantaj Plus Paket'ten yararlanmak için Paketcell tarifesine geçmeniz yeterli. Avantaj Plus Paketi’nden kurumsal faturalı müşterilerimizin hepsi faydalanabilir
  Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ve Turkcell Noktaları’ndan Avantaj Plus Paket’inize kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. İptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir.
 • Avantaj Plus Paket’iniz ile şirket içi hatlarınızla 6.000 dakika konuşursunuz. Tüm Turkcell’lilerle 1.000 dakika ve her yöne 500 dakika konuşabilirsiniz. Dakikalarınızı yurt içindeyken yurt içi yönüne yaptığınız aramalarınızda konuşmalarınızda kullanabilirsiniz.
  Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız
 • Bu paketle 250 MB data kullanım hakkınız vardır. Data kullanım hakkınız yurt içindeki kullanımlarınız için geçerlidir. Yurt dışındaki kullanımlarınızda yurt dışı fiyatlandırmaları üzerinden ücret ödersiniz.
  İnternet kullanımınızda* indirdikleriniz veya yükledikleriniz (download+upload edilen) data, paket limitinizden düşer.
  *Yurt dışındaki internet kullanımı kampanya paketine dahil değildir. Yurt dışında kullandığınız veriler için uluslar arası dolaşım tarifesi üzerinden ücret ödersiniz.
 • Paketiniz dahilindeki 250 SMS* hakkınız yurt içindeki hatlara yapılan kısa mesaj gönderimleriniz için geçerlidir. Yurt dışında yaptığınız kullanımlarınız ve yurt dışındaki hatlarla mesajlaşmalarınızda, yurt dışı fiyatlandırmaları üzerinden ödeme yaparsınız. Paket kapsamındaki SMS'leriniz bir fatura dönemi için geçerlidir.
  *Avantaj Plus Paket kapsamında size verilen SMS'lere; "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS’ler” dahil değildir.
 • Kalan dakikalarınızı KALAN PAKET yazıp 2222'ye göndererek öğrenebilir ya da Kurumsal Online İşlem üzerinden sorgulayabilirsiniz. Unutmayın, size gönderilen paket durum SMS’lerinde, görüşmelerinizin son 6 saati,sms ve internet kullanımlarınızın ise 12 saati dahil olmayabilir.
  * Kalan dakika sorgulama SMS’i ücretsizdir.
 • Kullanmadığınız tüm haklarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Avantaj Plus paketiniz varken başka bir konuşma paketi alamazsınız.
  Aynı anda başka internet paketi alabilirsiniz. Avantaj Plus Pakete ek olarak alınan internet paketi kullanımınızda öncelikli olur.
  Dilerseniz, aynı anda başka bir SMS paketi daha alabilirsiniz. Avantaj Plus Paket’e ek olarak aldığınız SMS paketi kullanımınızda öncelikli olur.
 • Dijital FCT, Analog FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi hat sahibiyseniz Avantaj Plus Paket’ten yararlanamazsınız.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri bu kampanyadan faydalanamaz.
  Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız için “İşte Tarife” üzerinden ücret ödersiniz.
 • Turkcell, müşterilerinin kullanımını inceleme, kötü niyetten kuşkulandığı takdirde kendisini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattını kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

  Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
Sayfayı kaydırın