Esnaf 4000 Paketi - TURKCELL

Esnaf 4000 Paketi

Çok avantajlı Turkcell Esnaf Paketleri’nden birine geçin, dilerseniz faturanızı bir sonraki aya erteleyin. Üstelik 3 ay boyunca ayda 100 SMS Hediye!

Esnaf 4000 Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2000 DK HER YÖNE
2000 DK SABİT HAT

Daha Fazla Bilgi

Esnaf Paketi Seçenekleri Aylık Esnaf Paketi Bedeli 12 Ay Taahhütlü Paket Bedeli* Esnaf Paketi Kapsamı
Her Yöne (Dakika) Sabit Hatlar Yönüne (Dakika)
Esnaf 4000 73 TL 55 TL 2000 DK 2000 DK
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Paket ücretine %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • *12 ay taahhüt verilmesi durumunda %25 indirim verilecektir.
 • Ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • 10.07.2013 itibari ile Esnaf 4000 paketinin ücreti 73 TL olarak değiştirilecektir. Kontratlı Esnaf 4000 paketinin ücreti 55 TL olarak değişmiş olacaktır.
 • Esnaf Paketi Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Esnaf Paketi’nde yapılan fiyat değişikliklerinden, 12 ay taahütlü kampanyalı kullanıcılarımız da etkilenecektir.
 • Pakette belirtilen ücretler yurt içi aramalar için geçerlidir.
 • Esnaf 4000 Paketi ile beraber 2 GB internet paketi alınabilir. Kontratsızdır ve 10 TL/ay olarak ücretlendirilecektir. Paket ücretine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 1 Paketin kotasının bitmesi durumunda ek bir internet paketi yoksa yapılan kullanımlar 0,06TL/MB olarak ücretlendirilir.
 • Esnaf 4000 Paketi ile beraber 4 GB internet paketi alınabilir. Kontratsızdır ve 10 TL/ay olarak ücretlendirilecektir. Paket ücretine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 1 Paketin kotasının bitmesi durumunda ek bir internet paketi yoksa yapılan kullanımlar 0,06TL/MB olarak ücretlendirilir.

532 ya da 0532 532 0000
 • Esnaf 4000 paketinden Esnaf Odasından verilen Esnaf Kimlik Kartı veya Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunuzu gösteren belgeler veya SRC belgesi beyan eden aboneler ve diğer kurumsal faturalı Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir.
  Faturalı Esnaf Tarifelerinden en fazla 3 hat alınabilmektedir.
 • Kullanmadığınız dakikalarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
 • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Esnf Paketi’nden yararlanamazsınız. FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.
 • - Faturalı Esnaf Paketlerinden en fazla 3 hat ile yararlanılabilir.
  - Taahhütten vazgeçildiği zaman indirim bedelinin taahhüt süresinin başlangıç tarihinden iptal ettiğiniz tarihe kadar olan süre (fatura dönemi bazında) ile çarpılması suretiyle bulunacak tutar veya eğer bu tutara göre daha lehinize olacaksa Taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödemeniz gereken KDV, ÖİV dahil aylık Paket bedelleri toplamının cezai şart olarak ilgili hattınızın faturasına ilk fatura döneminde bir kerede yansıtılacaktır.
  - Taahhüt süresinde daha yüksek fiyatlı bir Esnaf Paketi'ne cayma bedeli yansıtılmadan geçiş yapılabilir.
  - Numara değişikliği durumunda cayma bedeli yansıtılmaz.
  - Taahhüt bitiminde indirimsiz paketten devam edilir.
  - Paketteki kalan dakikalar, KALAN yazıp, 2222'ye gönderilerek öğrenilebilir.
  - Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir
  - Paketlerdeki kısa mesajlarınız sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanamaz ve satamazsınız.
  - Esnaf 4000 Paketi Meslek tarifesi ile birlikte kullanılabilir, paket dakikaları aşıldığında yurt içi konuşmalarınız tarifenin dakika ücreti olan her yöne 66 KR / DK olarak ücretlendirilir. Meslek tarifesi ile Esnaf Paketi kullanılması zorunludur.
Sayfayı kaydırın