Esnaf 400 - TURKCELL

Esnaf 400

Çok avantajlı Turkcell Esnaf Paketleri’nden birine geçin, dilerseniz faturanızı bir sonraki aya erteleyin. Üstelik 3 ay boyunca ayda 100 SMS Hediye!

Esnaf 400
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
400 DK HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

Esnaf Paketi SeçenekleriAylık Esnaf Paketi Bedeli12 Ay Taahhütlü Paket Bedeli*Esnaf Paketi Kapsamı
Her Yöne (Dakika)Sabit Hatlar Yönüne (Dakika)
Esnaf 40025 TL19 TL400 DK-

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Esnaf 400 Paketi'nden son 7 gün içinde numara taşıma ile Turkcell'e gelen ya da devir yapan ya da 7 gün içinde yeni hat alan ya da şahıstan şahıs firmasına geçiş yapan esnaflar yararlanabilirler.
 • Paket ücretine %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • *12 ay taahhüt verilmesi durumunda %24 indirim verilecektir.
 • Ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Esnaf Paketi Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Esnaf Paketi’nde yapılan fiyat değişikliklerinden, 12 ay taahütlü kampanyalı kullanıcılarımız da etkilenecektir.
 • Pakette belirtilen ücretler yurt içi aramalar için geçerlidir.
 • Esnaf 400 Paketi ile baraber 1 GB internet paketi alınabilir. Kontratsızdır ve 10 TL/ay olarak ücretlendirilecektir. Paket ücretine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 1 Paketin kotasının bitmesi durumunda ek bir internet paketi yoksa yapılan kullanımlar 0,06TL/MB olarak ücretlendirilir.
 • Esnaf 400 Paketi ile baraber 2 GB internet paketi alınabilir. Kontratsızdır ve 10 TL/ay olarak ücretlendirilecektir. Paket ücretine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. 1 Paketin kotasının bitmesi durumunda ek bir internet paketi yoksa yapılan kullanımlar 0,06TL/MB olarak ücretlendirilir.
532 ya da 0532 532 0000
 • Üst pakete geçiş yapmak istediğinizde paketiniz offline olarak yani fatura kesim tarihinizde aktiflenir.

 • Esnaf 400 Paketi'nden son 7 gün içinde numara taşıma ile Turkcell'e gelen ya da devir yapan ya da 7 gün içinde yeni hat alan esnaflar yararlanabilirler.

  Faturalı Esnaf Tarifelerinden en fazla 3 hat alınabilmektedir.
 • Kullanmadığınız dakikalarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
 • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Esnaf Paketi’nden yararlanamazsınız.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.
 • - Faturalı Esnaf Paketlerinden en fazla 3 hat ile yararlanılabilir.
  - Taahhütten vazgeçildiği zaman indirim bedelinin taahhüt süresinin başlangıç tarihinden iptal ettiğiniz tarihe kadar olan süre (fatura dönemi bazında) ile çarpılması suretiyle bulunacak tutar veya eğer bu tutara göre daha lehinize olacaksa Taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödemeniz gereken KDV, ÖİV dahil aylık Paket bedelleri toplamının cezai şart olarak ilgili hattınızın faturasına ilk fatura döneminde bir kerede yansıtılacaktır.
  - Taahhüt süresinde daha yüksek fiyatlı bir Esnaf Paketi'ne, cayma bedeli yansıtılmadan geçiş yapılabilir.
  - Numara değişikliği durumunda cayma bedeli yansıtılmaz.
  - Taahhüt bitiminde indirimsiz paketten devam edilir.
  - Paketteki kalan dakikalar, KALAN yazıp, 2222'ye gönderilerek öğrenilebilir.
  - Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir
  - Paketlerdeki kısa mesajlarınız sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanamaz ve satamazsınız.
  - Esnaf 400 Paketi Meslek tarifesi ile birlikte kullanılabilir, paket dakikaları aşıldığında yurt içi konuşmalarınız tarifenin dakika ücreti olan her yöne 66 KR / DK olarak ücretlendirilir. Meslek tarifesi ile Esnaf Paketi kullanılması zorunludur.
Sayfayı kaydırın