Dünya 50 MB İnternet Paketi - TURKCELL

Dünya 50 MB İnternet Paketi

Turkcell kalitesinde internete daha fazla ülkede bağlanabilmeniz ve gittiğiniz yerlerde bağlantıda kalabilmeniz için Dünya 50 MB İnternet Paketi Turkcell’den. Bu paket ile 159 TL ödeyerek bir ay boyunca 50 MB’lık internete sahip olabilirsiniz.

Dünya 50 MB İnternet Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
50 MB YURT DIŞINDA İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 159TL karşılığında bir ay boyunca geçerli 50 MB’lık internet paketini alabilirsiniz.
Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm faturalı kurumsal hat sahibi Turkcell’liler bu avantajdan faydalanabilirler.
SMS
 • Cepten Internet 50 MB (DUNYA50 yaz 2222’ye gönder)
 • Tablet,VINN,3G 50 MB (DATA50 yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Tüm dünyada 159 TL ödeyerek bir ay boyunca 50 MB’lık internet kullanımı yapabileceğiniz paket seçeneğidir.
  • Cepten internet bağlantısı için DUNYA50, VINN ile bağlanacaksanız DATA50 yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli. Paketi almak için yurt içinde gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir, yurt dışında ise standart Turkcell Dünya Tarifesi’nden ücret ödersiniz.
   Dilerseniz, Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell Mağazaları’nden de satın alabilirsiniz.
  • Tüm kurumsal faturalı hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler. Kurumsal hat ile paket satın almak için ‘şirket yetkilisi’ olma şartı aranmaz. Hattı yurt dışı kullanıma açık tüm kurumsal hat sahipleri bu paketi alabilirler.
  • Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Tüm vergiler dahil 159TL karşılığında bir ay boyunca geçerli 50 MB’lık internet paketini alabilirsiniz.
   Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir .
  • Paketiniz satın alındıktan sonra 1 ay boyunca geçerlidir. Paketinizi kullanırken kullanılan limitleri sorgulamanız mümkün değildir.
  • Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir. Paket aşımında paket periyodu sonuna kadar vergiler dahil (%18 KDV ve %5 ÖİV) 2TL/MB üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Evet, aynı paketi aynı ay içinde 3 kereye kadar alabilirsiniz.
   Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz.
  • Paketiniz sadece aldığız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her gün için otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.
  • ABD, Almanya, Andora, Arjantin, Arnavutluk, Aruba, Avusturya, Azerbaycan, B. Karayipler, BAE, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, BENIN, Benin, Beyaz Rusya, Bhutan, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cebelitarık, Cezayir, Çek Cum., Çin, Danimarka, Doğu Timor, Dominik Cum., Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe Adaları, Fas, Fiji, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gana, Grönland, Guam, Guatemala, Guyana, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, H.Antilleri, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Jersey Adası, Kamboçya, Kanada, Kanal Adaları, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş Adası (İran), Kolombiya, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya, Maldivler, Malezya, Malta, Man Adası, Mayotte, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Moris Adaları , Moritanya, Mozambik, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Norveç, Özbekistan, P. Yeni Gine, Pakistan, Panama, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, S. Arabistan, San Marino, Senegal, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenia, Slovenya, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Swaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Tunus, Uganda, Ukrayna, Umman, Uruguay Ürdün, Vietnam, Virjin Adaları, Yemen, Yunanistan
  • Paket süresi dolduğunda, yani 1 ayın sonunda SMS ile bilgilendirme yapılır.
  Sayfayı kaydırın