Kurumsal Kamu Her Yöne 1200 - TURKCELL

Kurumsal Kamu Her Yöne 1200

“Ben uzun konuşurum” diyenler, Kurumsal Kamu Her Yön 1200 Paketi’ni seçtiler. Uzun uzun konuşup, sevdiklerine zaman ayırdılar.

Kurumsal Kamu Her Yöne 1200
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
 • Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Ücret bilgisi yurt içi aramalarınız için geçerli olur ve görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Kurumsal Kamu Her Yöne 1200 Paketi ile her yöne 1.200 dakikanızı Turkcell, diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev, iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarınızda kullanabilirsiniz.
 • 11 Ocak tarihinde sunduğumuz Kurumsal Kamu Her Yöne 1200 dakika tarifesi kamu müşterilerimizin yoğun ilgisini çekmiştir. Kısa süre içerisinde tarifemize katılan müşterilerimize teşekkür ederiz. 27 Ocak tarihi itibarı ile, Turkcell’in kamu çalışanlarına sunduğu avantajlı tarifelerden faydalanmak isteyenler ise Kurumsal Kamu her yöne 1000 dakika konuşma imkanından tüm vergiler dahil ayda sadece 40 TL’ye faydalanabilecektir. Kamu 1200 tarifesine katılmış müşterilerimiz mevcut tarifelerini kullanmaya devam edeceklerdir.
Diğer
Bu tarifeye yeni abone alımı yapılmamaktadır.
 • Bu pakete yeni abone alımı yapılmamaktadır.
 • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz dâhilindeki dakika kullanımınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.

 • Kurumsal Kamu Her Yöne 1200 Paket’inizde her yöne 1.200 dakika konuşabilirsiniz.

  Kamu Süper Paket’te her yöne 1.200 dakikanızı; Turkcell, diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev, iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarınızda rahatça kullanabilirsiniz.

  Paket dakikalarınızı görüntülü görüşmelerinizde de kullanabilirsiniz.

  Dakikalarınız yurt dışından yaptığınız, uluslararası görüşmelerinizde ve Kıbrıs aramalarınızda geçerli olmaz. Bu konuşmalarınız, Turkcell'in diğer tarifelerinde olduğu gibi ücretlendirilir.
 • Kamu Paketi’nize ait kalan dakikaları görmek için ise KAMU DURUM yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek görebilirsiniz. Yalnız, size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerinizin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
 • Mevcut hattınızla başvuru yaptıktan sonra, ilk fatura kesim tarihinde Kamu Tarifesi’ne geçmiş olursunuz. 1.200 dakika hakkınızı bu tarihten sonra kullanabilirsiniz. Yeni hat alarak veya numaranızı Turkcell'e taşıyarak tarifeye geçmezseniz tarifeniz hemen aktif hale gelir.
 • Kamu çalışanı olduğunuzu gösteren resmi belge ile başvurmanız gerekir.
 • Kendi üzerinize en fazla 3 hatla Kamu Tarifesi alıp yakınlarınızı da bu tarifeden faydalandırabilirsiniz. Maksimum 3 Kamu Tarifeli hat limitine tüm Turkcell Kamu Paketleri dâhil olur.
 • Kamu tarifesine geçmek için hattın sahibi olmalısınız.
 • Kamu Her Yöne 1200 Paketi’nizi iptal ettirmek için tarife değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
  Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paketiniz devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptaliniz geçerli olur ve son paket ücretinizin tamamı paketinizin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturada yer alır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

  Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

  Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.
  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Sayfayı kaydırın