Kurumsal Kamu Her Yöne 1500 - TURKCELL

Kurumsal Kamu Her Yöne 1500

Kamu kurumları ayda yalnızca 59 TL'ye her yönle binlerce dakika konuşuyor. Kamulu olmanın tadı Turkcel’lilere çıkıyor!

Kurumsal Kamu Her Yöne 1500
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Ücret TablosuVergiler Dahil Ücretler
Aylık Sabit Ücret59 TL
Konuşma Ücretleri
Her yöne arama1500 DK Ücretsiz

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
 • Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Kurumsal Kamu Her Yöne 1500 Tarifesi’ni seçtiğinizde, ayda 1.500 dakika her yöne konuşabilirsiniz.
 • Tarife dakikalarınız Turkcell, diğer operatör ve sabit hat (ev ve iş) numaralarına yapılan yurt içi aramalarınızda geçerli olur.Kıbrıs aramaları, yurt dışından yapılan veya uluslararası görüşmeleriniz paketinizin kapsamı dışında kalır, bu konuşmalarınız Turkcell'in diğer tarifelerinde olduğu gibi ücretlendirilir.

Diğer
Bu pakete yeni abone alımı yapılmamaktadır.
 • Kurumsal Kamu tarifesine geçmek için hattın sahibi olunması gerekir. Kurumsal Kamu Her Yöne 1500’ün, Her Yöne 1500 dakika seçeneğine 3.12.2009 tarihinde yeni alım sona ermiştir. Daha önceden referans olarak gösterilen ve bu tarih itibarıyla geçiş onayı vermeyen müşterilerimizin talepleri silinir.
 • Tarifeniz gerçekleştiğinde paket ücretiniz fatura döneminizin sonunda çıkacak olan faturanıza uygulanır ve fatura kesiminize kadar geçerli dakikalarınız hattınıza yüklenir. Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olur ve paketiniz iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Talebinizden sonra başvuru bilginiz, size başvuru sırasında bildirilir. Eski tarifenizden kalan dakikalarınız varsa silinir.
 • Kurumsal Kamu Her Yöne 1500 Tarifesi’ni seçtiğinizde, ayda 1.500 dakika her yöne konuşabilirsiniz.
  Tarife dakikalarınız Turkcell, diğer operatör ve sabit hat (ev ve iş) numaralarına yapılan yurt içi aramalarınızda geçerli olur.Kıbrıs aramaları, yurt dışından yapılan veya uluslararası görüşmeleriniz paketinizin kapsamı dışında kalır, bu konuşmalarınız diğer tarifede olduğu gibi ücretlendirilir.
  Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.

  Kurumsal Kamu Her Yöne 1500 Tarifesi’ndekiler gençTurkcell’li olabilir ve onların avantajlarından da faydalanabilirler.
 • Kamu Paketi’nize ait kalan dakikalarınızı öğrenmek için KAMU DURUM yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
 • Kurumsal Kamu Tarifesi’nde aylık ücret karşılığı verilen dakikalardan o ay içinde kullanılmayanlar bir sonraki aya devrolmaz.
 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendir servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın
 • Tarife değişikliğiniz, başvuru tarihinizden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren geçerli olur.
 • Kurumsal Kamu tarifesine geçtikten sonra, Turkcell Mağazaları'ne gittiğinizde, Kurumsal Kamu'ya dahil etmek istediğiniz ve numarasını Turkcell'e taşımış yakınlarınızı bildirebilirsiniz. Veya tarifeye geçtikten sonra istediğiniz zaman 0532 'yi arayarak, dahil etmek istediğiniz yakınlarınızı bildirebilirsiniz. Kurumsal Kamu tarifesine davet edilen Turkcell abonelerine, referans gösterildiklerini bildiren bir kısa mesaj gelir. Bu mesaj sonrasında davet edilen aboneler, 5 gün içerisinde herhangi bir belge gerekmeden Turkcell Mağazaları'ne başvurarak veya 0532 'yi arayarak ya da kısa mesaj ile KAMU yazıp 2222'ye göndererek başvuru yapabilirler. Kurumsal aboneler ise, Kurumsal Kamu davetiye onayını, şirket yetkilisi gerekli evraklarla Turkcell Mağazaları'ne geldiğinde verebilir. Ayrıca, kurumsal aboneler de 5 yakınlarını referans gösterebilirler.
 • Numarasını Turkcell'e taşımış yakınlarınızı Turkcell'de bulundukları ilk 15 gün içersinde referans olarak göstermeniz halinde bu müşterilerimiz Kurumsal Kamu Her Yöne 1500 dk tarifemizden faydalanabilecektir. Kamu grup içine referansla abone alımı durdurulmuştur. Bu seçenekteki abonelerimiz KAMU yazıp 2211'e göndererek Her Yöne 1500 dakika seçeneğine geçebilirler.
 • Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinde paket aboneliği devam etmez. İşlemin gerçekleşmesi ile beraber paket iptali geçerli olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.
  Fatura dönemi içinde yaptığınız iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.

  Müşteriler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
Sayfayı kaydırın