Kurumsal Kamu Grupİçi 1200 - TURKCELL

Kurumsal Kamu Grupİçi 1200

Kurumsal Kamu Grup içi 1200 Tarifesi’nde, tüm kamu çalışanları ve emekliler her yöne indirimli görüşüp, tüm kamulularla dakikalarca konuşuyor.

Kurumsal Kamu Grupİçi 1200
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

Tarife ücretine %18 KDV ve %25 ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
Ücret TablosuKDV ve ÖİV Dahil Ücretler
Aylık Sabit Ücret15 TL
Kurumsal Kamu'dan BizBize Kamu'ya1200 dk. • Kurumsal Kamu Grup içi 1200 Tarifesi’ni seçtiğinizde, ayda 1200 dakika konuşabilir, dakikası 66 kuruşa her yöne görüşebilirsiniz.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Kurumsal Kamu Grup içi 1200 Tarifesi’nde avantajlı mesajlaşmak istiyorsanız; kısa mesaj'la ilgili detaylı bilgi ve süper avantajlı Ekonomik Mesaj Paketleri için lütfen tıklayınız.
 • Kurumsal Kamu Grup içi 1200 Tarifesi’ndekiler gnçtrkcll'li ve İşTcell'li olabilir, onların avantajlarından da faydalanabilirler.
 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerde paket dakikalarınız geçerli olmaz Yönlendir servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayınız.
 • Yapacağınız görüntülü görüşmeleriniz de bu pakete dahil olur.
Diğer
Abone alımına kapatılmıştır.
 • Kurumsal Kamu Grupi içi 1200 Tarifesi’ne abone alımı 16.07.2009 tarihi itibari ile sona ermiştir.
 • Paket geçişiniz, talebinize onay vermenizden sonra gerçekleşir. Paketiniz kapsamındaki dakikalarınız başvurunuzdan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Bu bilgi size başvuru sırasında bildirilir. Eski tarifenizden kalan dakikalarınız varsa silinir.
 • Kamu Paketi’nize ait kalan dakikalarınızı öğrenmek için KAMU DURUM yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  Paket durum sorgulama ve paket dakikalarınızın bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelere, son 6 saat içerisinde yapmış olduğunuz görüşmeler dâhil olmayabilir.
 • Fatura dönemi içinde yaptığınız iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. O ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir ve paket ücretinin tamamı faturanıza yansıtılır.
 • Kurumsal Kamu tarifesindekiler gnçtrkcll'li Turkcell kurumsal hat kullanıcısı olabilir, onların avantajlarından da faydalanabilirler. Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerde paket dakikalarınız geçerli olmayacaktır. Yönlendir servisimizin ücretlendirme bilgileri için tıklayınız.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılır.
  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  Hat sahiplerinin tarife ve/veya paketler dâhilinde sunulan hakları 3. Şahıslara transfer etmelerine izin verilmez.
Sayfayı kaydırın