Yurt Dışı Aylık 60 MB İnternet Paketi

Turkcell’in ihtiyacınıza uygun paketlerinden birini seçerek, yurt dışında da özgürce internete bağlanabilirsiniz. Avrupa, Amerika, Rusya, Suudi Arabistan, Çin ve KKTC’de sadece 79 TL’ye bir ay boyunca 60 MB’lık internet kullanımı yapabilirsiniz.

Yurt Dışı Aylık 60 MB İnternet Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
60 MB YURT DIŞINDA İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Tüm vergiler dahil (%18 KDV ve %5 ÖİV) 79 TL karşılığında bir ay boyunca geçerli 60 MB’lık internet paketini alabilirsiniz.
Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm faturalı hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler.


Abonelikli Yurt Dışı Avantaj 60MB Paketi: Sık sık yurt dışına çıkan kurumsal müşterilerimiz artık abonelikli yurt dışı paketleri ile rahat edecek.

Turkcell Çağrı Merkezi yada Online İşlemler aracılığıyla abone olacağınız paket her ay yenilenecek, her yurt dışı seyahatinizde paket almak zorunda kalmayacaksınız.
 Paketiniz tanımlandıktan sonra, Turkcell Çağrı Merkezini arayarak  veya Online İşlemler aracılığıyla iptal ettirmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Paketlerin tanımlanması ve iptal edilmesi için şirket yetkilisi olma şartı aranır.

Paketiniz tanımlandıktan sonra, Turkcell Çağrı Merkezi'ni arayarak ya da Turkcell Mağazaları'ne gelerek iptal ettirmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir.
SMS
 • Cepten Internet 60 MB (AY60MB yaz 2222’ye gönder)
 • Tablet,VINN,3G 60MB (DATA60 yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Avrupa, Amerika, Rusya, Çin ve KKTC’de sadece 79 TL ödeyerek bir ay boyunca 60 MB’lık internet kullanımı yapabileceğiniz paket seçeneğidir.
  • Cepten internet bağlantısı için AY60MB, VINN ile bağlanacaksanız DATA60 yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek paketten yararlanabilirsiniz. Paketi almak için yurtiçinde ve yurtdışında gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir,
   Dilerseniz, Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell İletişim Merkezleri’nden de satın alabilirsiniz.
  • Tüm kurumsal faturalı hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler. Kurumsal hat ile paket satın almak için ‘şirket yetkilisi’ olma şartı aranmaz. Hattı yurt dışı kullanıma açık tüm kurumsal hat sahipleri bu paketi alabilirler.
  • Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Tüm vergiler dahil 79TL karşılığında bir ay boyunca geçerli 60 MB’lık internet paketini alabilirsiniz.
   Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir .
  • Paketiniz satın alındıktan sonra 1 ay boyunca geçerlidir. Paketinizi kullanırken kullanılan limitleri sorgulamanız mümkün değildir.
  • Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir. Paket aşımında paket periyodu sonuna kadar vergiler dahil (%18 KDV ve %5 ÖİV) 2TL/MB üzerinden ücretlendirilirsiniz. 
  • Paket dataları 1 ay boyunca geçerlidir, kullanmadığınız data bir sonraki aya devretmez.
  • Evet, aynı paketi aynı ay içinde 3 kereye kadar alabilirsiniz.
   Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz.
  • Paketiniz sadece aldığız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay için otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.
  • ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler), Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Monako, Moldova, Montserrat, Nijer, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Singapur, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan, Katar, Ermenistan, Mısır, Nepal ve KKTC
  • Paket süresi dolduğunda, yani 1 ayın sonunda SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • Yurt dışı paketlerinde paket limiti dolduğunda bilgilendirme yapılamamaktadır.

  60MB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 60MB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  341
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  15
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  15
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  4
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  2
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  3,072
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  176
  Sayfayı kaydırın