Yurt Dışı Aylık 100 MB İnternet Paketi - TURKCELL

Yurt Dışı Aylık 100 MB İnternet Paketi

Yurt dışındayken olan bitenden geri kalmamak, internetinizi cebinizde taşımak için Turkcell Aylık 100 MB İnternet Paketi’ni kullanabilirsiniz. Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC’de 99 TL’ye bir ay boyunca 100 MB’lık internete sahip olur, cepten internete bağlanabilirsiniz.

Yurt Dışı Aylık 100 MB İnternet Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
100 MB YURT DIŞINDA İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Tüm vergiler dahil (%18 KDV ve %5 ÖİV) 99 TL’ye bir ay boyunca geçerli 100 MB’lık internet paketini alabilirsiniz.
Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm faturalı kurumsal hat sahibi Turkcell’liler bu avantajdan faydalanabilirler.

Abonelikli Yurt Dışı Aylık İnternet 60MB Paketi: Sık sık yurtdışına çıkan kurumsal müşterilerimiz artık abonelikli yurt dışı paketleri ile rahat edecek.

Turkcell Çağrı Merkezi ya da Online İşlemler aracılığıyla abone olacağınız paket her ay yenilenecek, her yurt dışı seyahatinizde paket almak zorunda kalmayacaksınız.

Paketiniz tanımlandıktan sonra, Turkcell Çağrı Merkezini arayarak veya Online İşlemler'den giriş yaparak iptal ettirmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Paketlerin tanımlanması ve iptal edilmesi için şirket yetkilisi olma şartı aranır.
SMS
 • Cepten Internet 100 MB (AY100MB yaz 2222’ye gönder)
 • Tablet,VINN,3G 100 MB (DATA100 yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Suudi Arabistan ve KKTC’de sadece 99 TL ödeyerek bir ay boyunca 100 MB’lık internet kullanımı yapabileceğiniz paket seçeneğidir.
  • Cepten internet bağlantısı için AY100MB , VINN ile bağlanacaksanız DATA100 yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.Paketi almak için yurtiçinde ve yurtdışında gönderdiğiniz SMS'ler ücretsizdir
   Dilerseniz, Online İşlemler’den, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ya da Turkcell Mağazaları’nden de satın alabilirsiniz.
  • Tüm kurumsal faturalı hat sahibi Turkcell’liler bu paketten faydalanabilirler. Kurumsal hat ile paket satın almak için ‘şirket yetkilisi’ olma şartı aranmaz. Hattı yurt dışı kullanıma açık tüm kurumsal hat sahipleri bu paketi alabilirler.
  • Paket talebinizden hemen sonra paket dakikalarınız yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilir, bu mesajdan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Tüm vergiler dahil 99TL karşılığında bir ay boyunca geçerli 100 MB’lık internet paketini alabilirsiniz.
   Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir.
  • Paketiniz satın alındıktan sonra 1 ay boyunca geçerlidir. Paketinizi kullanırken kullanılan limitleri sorgulamanız mümkün değildir.
  • Ücretlendirme periyodu 1 KB’dir. Paket aşımında paket periyodu sonuna kadar vergiler dahil (%18 KDV ve %5 ÖİV) 2TL/MB üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Paket dataları 1 ay boyunca geçerlidir, kullanmadığınız data bir sonraki aya devretmez.
  • Evet, aynı paketi aynı ay içinde 3 kereye kadar alabilirsiniz.
   Dilerseniz bu süre içerisinde farklı yurt dışı internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz.
  • Paketiniz sadece aldığız ay için geçerlidir, dilerseniz bir sonraki ay tekrar talep ederek paketinizi yenileyebilirsiniz. Faturanıza her ay için otomatik olarak paket ücreti uygulanması söz konusu değildir.
  • ABD, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Avustralya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Krallık (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler), Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Filistin, Finlandiya, Fransa, Guatemala, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makao, Makedonya, Malezya, Malta, Monako, Moldova, Montserrat, Nijer, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Singapur, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan, Katar, Ermenistan, Mısır, Nepal ve KKTC
  • Paket süresi dolduğunda, yani 1 ayın sonunda SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • Yurt dışı paketlerinde paket limiti dolduğunda bilgilendirme yapılamamaktadır.
  Sayfayı kaydırın