4 GB Limitinde Duran

Size ve şirketinize uygun internet paketini seçip VINN'ınız, VINN WiFi multimodeminiz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınız ile rahatlıkla Turkcell’in 3G hızıyla internete bağlanabilirsiniz

4 GB Limitinde Duran
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
4 GB İNTERNET
Paket aşımı yok

Daha Fazla Bilgi

Paket Adı  Fiyat Nasıl Alırım?
4 GB Limitinde Duran 55 TL AYLIK LIMITINDE DURAN 4GB --> 2222
 
 • Paketinizin kotasını doldurursanız ek paketlerimiz ile 3G hızında internete bağlanmaya devam edebilirsiniz. Ek paketler talep edildiği anda tanımlanır, 1 ay bitiminde sonlanır ve yenilenmez.
 • Tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahil ücretlerdir.
 • Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti (paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) “paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. 
 • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır. 
 • Abone paketini iptal etme talebi gönderdiği zaman, paketi mevcut fatura dönemi sonunda iptal edilecektir. Paket tüm fatura dönemi boyunca tanımlı olduğu için iptal edilen ayın ilgili faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.

İhtiyacınıza uygun faturalı bilgisayardan internet paketlerinden birini seçerek Turkcell 3G kapsama alanı dahilindeister iş yerinizde, ister yolculukta, ister kafede, internete 3G hızıyla mobil olarak bağlanabilirsiniz. Üstelik kurumsal uygulamalarınıza da erişebilirsiniz.

SMS
 • 4 GB Limitinde Duran (AYLIK LIMITINDE DURAN 4GB yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Turkcell Kurumsal Satış
  Turkcell Çözüm Ortakları
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Faturalı Süper İnternet Tarifesi aylık sabit ücretli, 1 GB’den başlayan, farklı büyüklüklerde internet erişim paketleridir.

  • Limitinde duran paketlerde, ilgili kota miktarı dolduktan sonra hız 5 kbps'a düşürülecek, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Hız aynı dönem içerisinde yeni paket alımında, ya da bir sonraki paket dönemiyle birlikte geri gelecektir.

  • KALAN yazıp 2260'a SMS atarak, Kurumsal Online İşlem Merkezi’nden ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz. 
   İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.


  • Ortak internet paketi kullanan hatlar, ayni zamanda Faturalı 3G Internet Paketinden faydalanamaz.

  • Faturalı İnternet hattı müşterisi olmanız yeterlidir.

  • KALAN EKPAKET yazıp 2222'ye göndererek yapabilirsiniz. 
   İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.


  • Ek paketinizin %80 ve %100 doldukları dönemlerde, SMS ile bilgilendirileceksiniz. Eğer mevcut paketinizde hala kullanılmamış bakiyeniz var ise, ek paketiniz bittikten sonra internete paket aşımına tabii olmadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

  • 4 GB Limitinde Duran Bilgisayardan Mobil İnternet Paketinizi iptal edebilmek için, IPTAL AYLIK LIMITINDE DURAN 4GB yazıp 2222'ye mesaj atabilirsiniz. Şirket yetkilileri tarafından   Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne, Kurumsal Online İşlem’e veya Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne başvuru yapılması gerekir.

  • Faturalı 3G Internet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
   Belirtilen bağlantı hızı, 3G ana istasyonuna olan uzaklık, kullanılan 3G modemin özellikleri, şebeke yoğunluğu ve kapsama alanı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
   Turkcell, 3G Internet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   Faturalı 3G Internet hatları için adil kullanım politikası doğrultusunda, bir fatura döneminde yurtiçi paket asim ücreti kurumsal kullanıcılar için 199 TL'ye (tüm vergiler dahil) ulaştığında, kullanım hızı 128 kbps’ye düşürülecektir ve sonrasındaki kullanımlar için ücretlendirme yapılmayacaktır. 3G İnternet paketi yenilendiğinde veya bir sonraki fatura dönemi başlangıcında hız ve ücretlendirme normale dönecektir.
   *Limitsiz pakette Adil kullanım politikası doğrultusunda, kullanım 15 GB’ye ulaştığında hız 128 kbps’ye düşürülecek, ek kullanımlar ücretlendirilmeyecektir.
   **Limitinde duran paketlerde, ilgili kota miktarı dolduktan sonra hız 5 kbps’ya düşürülecek, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Hız aynı dönem içerisinde yeni paket alımında, ya da bir sonraki paket dönemiyle birlikte geri gelecektir.

  4GB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 4GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  23,302
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  1,024
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  1,024
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  290
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  126
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  209,715
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  11,984
  Sayfayı kaydırın