Faturasız Aylık 1 GB Paketi - TURKCELL

Faturasız Aylık 1 GB Paketi

Size ve şirketinize uygun internet paketini seçip VINN'ınız, VINN WiFi multimodeminiz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınız ile rahatlıkla Turkcell’in 3G hızıyla internete bağlanabilirsiniz

Faturasız Aylık 1 GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

Paket Süre Fiyat Nasıl Alırım?
1 GB Aylık 29 TL AYLIK1GB --> 2222

 • Paketiniz bittikten sonra isterseniz aynı fiyatlarla ilave internet paketi satın alabilirsiniz. Aldığınız ek paketler, hızınızın kısıtlandığı durumlarda, yeniden hızınızın geri gelmesini de sağlayacaktır.
 • 28 Haziran itibarıyla geçerli olan tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahil ücretlerdir.
 • 3G modem hediyeli kampanyaları görmek için tıklayınız.
İhtiyacınıza uygun Faturalı 3G İnternet Paketleri’nden birini seçerek Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde, ister iş yerinizde, ister yolculukta, ister kafede, internete 3G hızıyla mobil olarak bağlanabilirsiniz. Üstelik kurumsal uygulamalarınıza da erişebilirsiniz.
SMS
 • 1 GB Faturasız (AYLIK1GB yaz 2222’ye gönder)
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Turkcell Kurumsal Satış
  Turkcell Çözüm Ortakları
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  • Faturalı Süper İnternet Tarifesi aylık sabit ücretli, 1 GB’den başlayan, farklı büyüklüklerde internet erişim paketleridir.

  • Tüm şirket çalışanları, abone olmak istedikleri paketin anahtar kelimesini yazıp 2222'ye SMS’le gönderebilirler.(Örn;AYLIK1GB, AYLIK4GB, AYLIK LIMITINDE DURAN 1GB, AYLIK LIMITINDE DURAN 4GB veya AYLIK LIMITSIZ yazarak 2222’ye gönderebilir ve istediğiniz pakete abone olabilirsiniz.)
   SMS’lerinizi VINN 3G Modem, VINN 3G MultiModem veya 3G Dizüstü Bilgisayarınız içerisindeki hattınızdan, ilgili arayüz programını kullanarak da gönderebilirsiniz. Şirketler ise;
   Şirket yetkilileri aracılığıyla, Kurumsal Çözüm Merkezleri, Kurumsal Online İşlem ile Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne başvuru yapabilirler.
  • Paket limitini bitirmeniz durumunda paket aşım ücretinden (5 kr/MB) ücretlendirilirsiniz.

  • KALAN yazıp 2222'ye SMS atarak, Kurumsal Online İşlem Merkezi’nden ve Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz.
   İlgili kullanımlarınıza son 1 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.


  • Ortak internet paketi kullanan hatlar, ayni zamanda Faturalı 3G Internet Paketinden faydalanamaz.

  • Faturalı İnternet hattı müşterisi olmanız yeterlidir.
  • İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Faturalı hatlar için yapılan sorgularda son 1 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil değildir.

  • Ek paketinizin %80 ve %100 doldukları dönemlerde, SMS ile bilgilendirileceksiniz. Eğer mevcut paketinizde hala kullanılmamış bakiyeniz var ise, ek paketiniz bittikten sonra internete paket aşımına tabii olmadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.
  • Faturalı 3G Internet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
   Belirtilen bağlantı hızı, 3G ana istasyonuna olan uzaklık, kullanılan 3G modemin özellikleri, şebeke yoğunluğu ve kapsama alanı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
   Turkcell, 3G Internet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
   Faturalı 3G Internet hatları için adil kullanım politikası doğrultusunda, bir fatura döneminde yurtiçi paket asim ücreti kurumsal kullanıcılar için 199 TL'ye (tüm vergiler dahil) ulaştığında, kullanım hızı 128 kbps’ye düşürülecektir ve sonrasındaki kullanımlar için ücretlendirme yapılmayacaktır. 3G İnternet paketi yenilendiğinde veya bir sonraki fatura dönemi başlangıcında hız ve ücretlendirme normale dönecektir.
   *Limitsiz pakette Adil kullanım politikası doğrultusunda, kullanım 15 GB’ye ulaştığında hız 128 kbps’ye düşürülecek, ek kullanımlar ücretlendirilmeyecektir.
   **Limitinde duran paketlerde, ilgili kota miktarı dolduktan sonra hız 5 kbps’ya düşürülecek, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Hız aynı dönem içerisinde yeni paket alımında, ya da bir sonraki paket dönemiyle birlikte geri gelecektir.
  Sayfayı kaydırın